Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dotaz ohledne operace vicek

DennisWolf
DennisWolf
10. 7. 2017 · Poslední odpověď: 11. 7. 2017

Dobry den,

Mel bych takovy dotaz ohledne operace očních víček, Já jsem sice po operaci horních víček kde mi vzali přebytečnou kůži co je vidět na fotkách,což ovšem nevyřešilo problém který Vám vysvětlím. Mě se jedná o jiný problém, že mám vystouplé (asi geneticky) samotné okraje obou víček jak spodních kde je to vidět na fotce víc tak i horních.

Vím že normální operace dolních víček se dělá asi v místě kde sem to na fotce v příloze zvýraznil ČERVENĚ, tam žádný problém vzhlem k mému věku nemám. Mně se jedná o to místo které sem na fotce zvýraznil ČERNOU barvou (místo kde si ženy nechávají dělat oční linky). Tohle bych chtěl chirurgicky odstranit, resp. vyhladit/odebrat/zminimalizovat tu tkáň pod kůží aby to vypadalo hladce a ne vystouple. Slyšel jsem i možnosti nechirurgických plasmových přístrojů jako Plexr nebo Jett Lift, tak nevím jestli by to šlo i tím,pokud tedy vůbec takové přístroje máte. A pokud ano jaká metoda je efektvnější,plasmou nebo klasicky skalpelem?

A druhý dotaz je že když sem byl těsně po zákroku horních víček tak asi tím otokem mi to změnilo vzhled očí a vypadal jsem jako asijec což se mi libilo vzhledem k tomu že mám malé a esteticky kulaté oči. Dá se podobného vzhledu upravou víček dosáhnout podobných vysledku aby oko vypadalo tvaru mandle /asijskeho typu.?

Děkuji za odpověď

Tomáš

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 11. 7. 2017
Nejlepší odpověď
mladý muži, to, co chcete odstranit je mimický sval, který umožňuje zavírání očí, pokud chcete trvale nezavírat oči a mít vyvrácená oční víčka, pak vymýšlejte další operace, ale radila bych Vám: vypadáte skvěle, jen se naučte mít se rád :-) SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 7. 2017
Vážený pane Tommywise
To co na svých dolních víčkách hodnotíte negativně má podklad v normálním anatomickém uspořádání víčka.Podobně z obecně estetického hlediska je to vždy hodnoceno kladně.Máte li jiné estetické cítění než většina výtvarníkú a plastických chirurgů pak hledejte problém někde jinde a méně se pozorujte.Nemůžete přesvědčovat plastické chirurgy aby vás na vaše přání prznili.
s pozdravem Dr.Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 7. 2017
Na blefaroplastiku, se mi zdá, že jste příliš mladý, proto to asi ani nedosáhlo kýženého efektu. Na to abych se k tomu opravdu vyjádřil Vás musím vidět. Troufám si říci, že by Vám mohl pomoci lift obočí, máte jej na úrovni očnice, ale jak píši, musí se to předem vidět. Jinak celý Váš požadavek je zajímavý, neboť na Vašich očích toho moc nehezkého nevidím.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Víčka - váčky pod očima - 25 let

karpro
karpro
22. 4. 2016 · Poslední odpověď: 3. 5. 2016

Dobry den rada bych se informovala jestli je možnost absolvovat zákrok, ktery by vyřešil problem s váčky pod ocima ( pravdepodobne spis operace laserem), ale zároveň me trápí zapadlé oci-vrchní víčka, jsem hubena, a chybí mi tuk v obliceji myslim. Rada bych docilila podobného efektu otevrenych mladistvych oci, ktere příkladam na fotce. Nejde mi o to vypadat jako slecna na fotce, chci si zachovat svou tvar. Nevim zda zvolit operaci spodních víček laserem. Nebo Endotine system? Bohuzel i malo klinik dela takové zákroky, spíše se zaměřují na klasickou blefaroplastiku a pro mladé lidi reseni nemaji. Dekuji za odpoved

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den.Ve vašem věku bych doporučila vyplnění vlastním tukem. Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 1. 2023
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2007
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 4. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi