MUDr. Jakub Miletín

MUDr. Jakub Miletín

(16 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jakub Miletín
MUDr. Jakub Miletín
(16 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jakub Miletín je plastický chirurg a specialista na injekční výplně. Vystudoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou zakončil promocí v roce 2013. Postgraduální studium absolvoval v programu Experimentální chirurgie, na téma Klinická anatomie tepen ruky. V současné době působí na Chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici v Motole ana Klinice Perfect Clinic v Praze. V roce 2012 absolvoval odbornou stáž na klinice plastické a rekonstrukční chirurgie na Taiwanu, mezi lety 2013 a 2015 pak působil jako lékař na Chirurgické klinice FNKV a 3. Lékařské fakulty UK v Praze. Za svou dosavadní kariéru získal několik ocenění, jedním z nich je cena Margaret Bertrandové z roku 2013. Od roku 2017 též pracuje jako poradce a školitel anatomie pro firmu Allergan CZ. Do konce roku 2020 působil ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.MUDr. Jakub Miletín se kromě péče o pacienty věnuje přednáškové a publikační činnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jakub Miletín se specializuje především na plastickou chirurgii a aplikaci injekčních výplní. V rámci plastické chirurgie lze na jednom z jeho působišť, klinice Perfect Clinic, podstoupit následující zákroky: zvětšení a modelace prsou, liposukce, rhinoplastika (plastika nosu), abdominoplastika (plastika břicha), facelift, blefaroplastika, plastika uší, a mnoho dalších. V rámci dermatologie pan doktor též odstraňuje kožní výrůstky a znaménka či koriguje jizvy na kůži.

Naše ordinace

V současnosti je MUDr. Jakub Miletín členem týmu Chirurgické kliniky a plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici vMotole a také působív Perfect Clinic v Praze. Do lékařského týmu kliniky Perfect Clinic patří erudovaní odborníci plastické chirurgie, cévní chirurgie, dermatologie, mamologie, radiologie a spánkové medicíny. Mezi více než 20 lékařů zde působících patří například:

 • MUDr. Roman Kufa – vedoucí lékař
 • MUDr. Věra Terzijská – garant péče
 • MUDr. Zdeněk Pros
 • MUDr. Lukáš Frajer
 • MUDr. Lucia Mansfeldová
 • MUDr. Radek Vyšohlíd

Perfect Clinic

Perfect Clinic byla založena v roce 2010 a od té doby nabízí svým klientům kompletní škálu různých druhů plastických operací a miniinvazivních zákroků estetické dermatologie, dále zákroků v oblastech cévní chirurgie, mamologie a spánkové medicíny. Perfect Clinic má pobočky na třech místech v republice: v Praze, Brně a Liberci, a proto můžete snadno navštívit tu, která je vám nejblíže.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Recenze (16)

5.0
16 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

Pan doktor mi řekl, že mi zákrok ( abdominoplastika) změní život a měl pravdu. Moc děkuji, cítím se výborně a jizva je tak tenká, že o ní nevím.

Pan doktor mi splnil můj sen a z mých mini koziček udělal krásný bomby :) šikovný, milý a empatický člověk. Doporučuju všemi deseti)

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Zvětšení prsou implantáty po dvou dětech
Operace očních víček

Byla jsem u pana doktora Miletína na horních víčkách. Super přístup, vše velmi rychlé a výsledek super. :-D

Ze zdravotních a estetických důvodů, pan doktor odvedl vynikající práci, je odborník na svém místě. Od první konzultace jsem byla nadšena jeho profesionálním, milým chováním. Při nástupu na operaci i celý personál byl velice milý, příjemný, že jsem...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Zvětšení prsou vlastním tukem

Začátkem března jsem podstoupila lipofiling prsou v Perfect clinic v Praze (MUDr. Miletín). Zákrok proběhl bez problémů. Z celkové anestezie jsem měla obavu, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem zákrok "prospala". Péče na klinice byla perfektní....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (17)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.