MUDr. Jakub Miletín

(15 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Jakub Miletín
(15 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 2688 návštěv profilu

MUDr. Jakub Miletín je plastický chirurg a specialista na injekční výplně. Vystudoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou zakončil promocí v roce 2013. Postgraduální studium absolvoval v programu Experimentální chirurgie, na téma Klinická anatomie tepen ruky. V současné době působí na Chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici v Motole a na Klinice Perfect Clinic v Praze. V roce 2012 absolvoval odbornou stáž na klinice plastické a rekonstrukční chirurgie na Taiwanu, mezi lety 2013 a 2015 pak působil jako lékař na Chirurgické klinice FNKV a 3. Lékařské fakulty UK v Praze. Za svou dosavadní kariéru získal několik ocenění, jedním z nich je cena Margaret Bertrandové z roku 2013. Od roku 2017 též pracuje jako poradce a školitel anatomie pro firmu Allergan CZ. Do konce roku 2020 působil ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. MUDr. Jakub Miletín se kromě péče o pacienty věnuje přednáškové a publikační činnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jakub Miletín se specializuje především na plastickou chirurgii a aplikaci injekčních výplní. V rámci plastické chirurgie lze na jednom z jeho působišť, klinice Perfect Clinic, podstoupit následující zákroky: zvětšení a modelace prsou, liposukce, rhinoplastika (plastika nosu), abdominoplastika (plastika břicha), facelift, blefaroplastika, plastika uší, a mnoho dalších. V rámci dermatologie pan doktor též odstraňuje kožní výrůstky a znaménka či koriguje jizvy na kůži.

Naše ordinace

V současnosti je MUDr. Jakub Miletín členem týmu Chirurgické kliniky a plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Motole a také působí v Perfect Clinic v Praze. Do lékařského týmu kliniky Perfect Clinic patří erudovaní odborníci plastické chirurgie, cévní chirurgie, dermatologie, mamologie, radiologie a spánkové medicíny. Mezi více než 20 lékařů zde působících patří například:

 • MUDr. Roman Kufa – vedoucí lékař
 • MUDr. Věra Terzijská – garant péče
 • MUDr. Zdeněk Pros
 • MUDr. Lukáš Frajer
 • MUDr. Lucia Mansfeldová
 • MUDr. Radek Vyšohlíd

Perfect Clinic

Perfect Clinic byla založena v roce 2010 a od té doby nabízí svým klientům kompletní škálu různých druhů plastických operací a miniinvazivních zákroků estetické dermatologie, dále zákroků v oblastech cévní chirurgie, mamologie a spánkové medicíny. Perfect Clinic má pobočky na třech místech v republice: v Praze, Brně a Liberci, a proto můžete snadno navštívit tu, která je vám nejblíže.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (15)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor mi splnil můj sen a z mých mini koziček udělal krásný bomby :) šikovný, milý a empatický člověk. Doporučuju všemi deseti)

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Zvětšení prsou implantáty po dvou dětech

Byla jsem u pana doktora Miletína na horních víčkách. Super přístup, vše velmi rychlé a výsledek super. :-D

Ze zdravotních a estetických důvodů, pan doktor odvedl vynikající práci, je odborník na svém místě. Od první konzultace jsem byla nadšena jeho profesionálním, milým chováním. Při nástupu na operaci i celý personál byl velice milý, příjemný, že jsem...Číst dál

Jsem přesně 3 týdny po operaci. Nechala jsem si udělat velkou liposukci a už se mi líbí výsledky. Můj chirurg MUDr. Jakub Miletín je fenomén! Neuvěřitelné je slabé slovo! Všímá si detailů, je precizní, věnuje se vašim potřebám a nabízí návrhy a zárov...Číst dál

MUDr. Jakub Miletín
transparent
MUDr. Jakub Miletín · 17. 5. 2021

Thank you for beautiful review!
Have a nice day!
JM

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jakub Miletín o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (5)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (17)

Požádejte: MUDr. Jakub Miletín o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!