17

MUDr. Jakub Miletín

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj)
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 17 hodin
Zobrazit telefonní číslo
MUDr. Jakub Miletín
(5.0) 100 % doporučuje

Recenze (13)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Ze zdravotních a estetických důvodů, pan doktor odvedl vynikající práci, je odborník na svém místě. Od první konzultace jsem byla nadšena jeho profesionálním, milým chováním. Při nástupu na operaci i celý personál byl velice milý, příjemný, že jsem se cítila bezpečně, bez obav z čekajícího zákroku. Musím vše pochválit i design pokoje, občerstvení, které mně bylo podáváno, bolesti skoro žádné, snad žádné až nemožné. Doma také žádná bolest, mohla jsem hýbat rukama bez bolesti i opatrné zvedání rukou při běžných pohybech...nic. Modřinky, nějaké byly, ale opět nic hrůzostrašného. Jizvy nejsou skoro vidět, ale mám světlou pleť. Pana doktora Jakuba Miletína mohu všem doporučit a také doporučuji, má zlaté ručičky. Jediného čeho lituji, že jsem nešla dříve, ale.... to by tam zase asi nebyl MUDr. Jakub Miletín. A na závěr...je to ke všemu pozitivnímu ještě velký fešák. :-)) Celému týmu kolem MUDr. Jakuba Miletína moc děkuji. S pozdravem Iveta
Jsem přesně 3 týdny po operaci. Nechala jsem si udělat velkou liposukci a už se mi líbí výsledky. Můj chirurg MUDr. Jakub Miletín je fenomén! Neuvěřitelné je slabé slovo! Všímá si detailů, je precizní, věnuje se vašim potřebám a nabízí návrhy a zároveň radí nejlepší možná řešení pro dosažení požadovaných výsledků. Vybrala bych si ho znovu a znovu bez mrknutí oka! (přeloženo z angličtiny v google překladači)
MUDr. Jakub Miletín
MUDr. Jakub Miletín · 17. 5. 2021
Thank you for beautiful review!
Have a nice day!
JM
Pan doktor je velmi milý a operace probehla v klidu a pohode.Rany se dobre zahojily a s vysledkem jsem velmi spokojena.Dekuji panu doktorovi a mile sestricce!
Mudr. Miletín je velmi milý a sympatický lékař, který vše podrobně vysvětlí. Byla jsem u něj na operaci horních viček. Mohu jen vřele doporučit.
MUDr. Jakub Miletín
MUDr. Jakub Miletín · 28. 12. 2020
Moc dekuji za krasnou recenzi!
Vse nejlepsi do noveho roku!
JM
Požádejte: MUDr. Jakub Miletín o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (4)

Odstranění znamének u MUDr. Miletín
Odstranění znamének
Veliká spokojenost! Doporučuji Všem MUDr. Miletína. Mladý, sympatický lékař, který Vás už jen svým přístupem uklidní. Kdo se ocitne na plastické chirurgii ve Vinohradech, tak jedině pod jeho ruce. :)
Plně funkční ruka po amputaci prstů na ruce
Chirurgie ruky

V září 2018 jsem si amputoval tři prsty na levé ruce. Byl jsem dopraven do Prahy, kde mi pan doktor Miletín trpělivě "skládal" jeden prst za druhým téměř tři hodiny. Po propuštění z nemocnice, ambulantní...

číst dál

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Objednat konzultaci v:
Pondělí 28/06 Úterý 29/06 Středa 30/06 Čtvrtek 01/07 Pátek 02/07

Obrázky (17)

Požádejte: MUDr. Jakub Miletín o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Jakub Miletín
(5.0) 13 recenze
- Ohodnotit