MUDr. Lucie Kalinová PhD.

MUDr. Lucie Kalinová PhD. Premium

(43 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Králodvorská 13, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5152425183
MUDr. Lucie Kalinová PhD. Premium
(43 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 6631 návštěv profilu

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. zastává na klinice Brandeis Clinic by Lucie Kalinová funkci vedoucího lékaře tamějšího oddělení plastické chirurgie.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. je atestovaným plastickým chirurgem s více než 10letou praxí v oboru. Specializuje se na estetickou plastickou chirurgii, především pak na plastické operace prsou, obličeje a náročnější kombinované zákroky. Je také národní školitelkou aplikací výplňových materiálů a mezinárodní trenér a první vyškolený chirurg v České republice na lifting s nitěmi Aptos.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. úspěšně absolvovala studium na lékařské fakultě Palackého Univerzity v Olomouci. Bohaté zkušenosti získala především na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze. Zde také pod dohledem doc. MUDr. Jana Měšťáka zdárně složila specializační atestaci v oboru plastické chirurgie. Na této klinice se poté následně zabývala rekonstrukcemi prsou, zejména u onkologických pacientek.

Během svého působení rovněž pracovala jako odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze,kde se věnovala výuce budoucích lékařů.

V roce 2018 zastávala MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. funkci primářky na Klinice plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce v Praze. O rok později se stala ředitelkou Brandeis Clinic, kde se zasloužila o rozšíření oddělení plastické chirurgie. Na oddělení plastické chirurgie se specializuje především na oblast estetické a plastické chirurgie, také na aplikace speciálních výplňových materiálů. Během roku provede až sedm set operačních výkonů.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. má velmi cenné vědomosti a zkušenosti, které získala během operací i na odborných sympoziích v zahraničí. Díky výborné znalosti anatomie a skvělému vnímání estetiky obličeje se stala národní školitelkou injekčních preparátů a dokonce byla prvním vyškoleným chirurgem v rámci České republiky k provádění liftingu pomocí nití APTOS.

Aktivně publikuje v odborné literatuře. Je autorkou a spoluautorkou několika odborných publikací, zpravidla zaměřených na oblast plastické chirurgie.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2014

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (43)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U paní doktorky jsem byla v lete na augmentaci a nemohla jsem si vybrat lépe. Dopadla nad očekávání skvěle. Doporučuji!!!

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lucie Kalinová PhD. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (21)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (81)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Lucie Kalinová PhD. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Kliniky

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Požádejte: MUDr. Lucie Kalinová PhD. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!