MUDr. Lucie Kalinová PhD.

(43 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Králodvorská 13, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5152425183
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lucie Kalinová PhD.
(43 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. zastává na klinice Brandeis Clinic by Lucie Kalinová funkci vedoucího lékaře tamějšího oddělení plastické chirurgie.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. je atestovaným plastickým chirurgem s více než 10letou praxí v oboru. Specializuje se na estetickou plastickou chirurgii, především pak na plastické operace prsou, obličeje a náročnější kombinované zákroky. Je také národní školitelkou aplikací výplňových materiálů a mezinárodní trenér a první vyškolený chirurg v České republice na lifting s nitěmi Aptos.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. úspěšně absolvovala studium na lékařské fakultě Palackého Univerzity v Olomouci. Bohaté zkušenosti získala především na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze. Zde také pod dohledem doc. MUDr. Jana Měšťáka zdárně složila specializační atestaci v oboru plastické chirurgie. Na této klinice se poté následně zabývala rekonstrukcemi prsou, zejména u onkologických pacientek.

Během svého působení rovněž pracovala jako odborný asistent na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze,kde se věnovala výuce budoucích lékařů.

V roce 2018 zastávala MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. funkci primářky na Klinice plastické chirurgie v Nemocnici Na Bulovce v Praze. O rok později se stala ředitelkou Brandeis Clinic, kde se zasloužila o rozšíření oddělení plastické chirurgie. Na oddělení plastické chirurgie se specializuje především na oblast estetické a plastické chirurgie, také na aplikace speciálních výplňových materiálů. Během roku provede až sedm set operačních výkonů.

MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. má velmi cenné vědomosti a zkušenosti, které získala během operací i na odborných sympoziích v zahraničí. Díky výborné znalosti anatomie a skvělému vnímání estetiky obličeje se stala národní školitelkou injekčních preparátů a dokonce byla prvním vyškoleným chirurgem v rámci České republiky k provádění liftingu pomocí nití APTOS.

Aktivně publikuje v odborné literatuře. Je autorkou a spoluautorkou několika odborných publikací, zpravidla zaměřených na oblast plastické chirurgie.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2014

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (43)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U paní doktorky jsem byla v lete na augmentaci a nemohla jsem si vybrat lépe. Dopadla nad očekávání skvěle. Doporučuji!!!

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kliniky

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.