Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Endonazální dekomprese očnice

Tom35567
23. 7. 2009 · Poslední odpověď: 24. 5. 2012

Dobrý den, vím, že nejsem na úplně správném tématu, ale bylo to nejblíž k mému dotazu. Jsem po operaci strumy (asi 5let), celou mi ji odebrali a hned po operaci mi vyskočia Basedova nemoc, již je to několik let stabilní, ale jedno oko mi zůstalo cca 3mm ven. Lékaři mi doporučují zákrok endonazální dekompresi očnice (z důvodu ysychání rohovky). Absolutně se mi nedaří nikde na internetu najít nějaké odpovědi na otázky, např.co mě čeká před, co mě čeká po, jaké jsou rizika a také třeba na jak dlouho mě to odstaví od práce přímo i nepřímo. Pokud by jste věděli o nějakém odkazu na ty správné stránky, byl bych vděčný. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
problematika dekomprese očnice pro orbitopathii je superspecializovaný výkon, který se provádí víceméně velmi málo. Pracoviště, která ho provádějí musejí být specializovaná na chirurgii FESS - v rámci otorinolaryngologie. Pro dotazy se obrátit tímto směrem.
S pozdravem
Dr. Vidura
souhlasím s kolegou Paděrou, musíte kontaktovat přímo toho, kdo vás případně bude operovat a ten vám vaše dotazy zodpoví, ostatní jsou pouze spekulace, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 23. 7. 2009
Dobrý den, zde asi odpovědi nedostanete. Myslím, že takováto operace se pravděpodobně bude provádět na větším pracovišti oční kliniky fakultních nemocnic, lékaři Vám jistě při doporučení museli říci kam se obrátit a tam je nejlépe osobně zajít a nechat si vysvětlit jak zákrok bude probíhat a další věci spojené s tímto přímo lékařem, který Vás bude operovat. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi