Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laser nebo skalpel ?

Uzivatel
9. 10. 2007 · Poslední odpověď: 22. 10. 2007

Chci si nechat upravit horní víčka, zajímá mě hlavně jedna věc - je lepší laserová nebo klasická metoda ? Pokud jedna či druhá tak proč ? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 22. 10. 2007
Dobrý den,kožní nadbytky na horních víčkách lze odstranit,podle mého názoru,lépe klasickou metodou(vyříznutím proužku kůže).S pozdravem MUDr.Hubert Topinka-LD *************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 10. 2007
Milá Katko,preferuji po zkušenostech řez skalpelem, nebotˇjizva na víčkách se daleko rychleji zhojí a zbledne než po laseru.Zdraví dr vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 10. 10. 2007
Dobrý den.Já bych volil rozhodně metodu skalpelem.Lze ji provést vždycky a daleko precizněji a v neposlední řadě,je levnější.V případě,že Vám bude vyhovovat jedno z mých pracovišť v Brně,anebo na severní Moravě,rád Vám všechno vysvětlím na konzultaci.
S pozdravem,MUDr.Libor Polák,*********
MUDr. Ota Novák
MUDr. Ota Novák
10. 10. 2007
Katko,shoduji s kolegou Remešem,já osobne bych zvolil klasickou metodu,ale rozhodující je,kdo by ji prováděl.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 9. 10. 2007
Dobrý večer. Už jsem to zde jednou zmiňoval. Laser i skalpel jsou jen nástroje, které vede ruka. A ta ovlivňuje výsledek daleko více, než skalpel, či laser. Nashledanou, dr. Remeš

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi