Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otoky víček a homeopatika

evik190534
1. 2. 2013 · Poslední odpověď: 7. 4. 2013

dobrý den, chtěla bych se zeptat ... jsem po operaci horních víček kterou jsempodstoupila 11.1. 2013 na Oční klinice v Liberci kde mě operoval Mudr. Novák z Hradce prý tam dojíždi...po odstranění stehu to docela šlo asi týden ale ted mám asi 6dní otoky víček a kolem očí ...dnes jsem se ptala v lékárně co mám dělat ,chtěla jsem radu ,tak mi v lékárně dal arnicu montanu 9ch...nevím jak mám tyto kuličky užívat dávkování zde není..nevím ani zda mi toto pomuže...prosím o radu ..co dělat ...děkuji Eva

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Hana Plachá
Karlovy Vary . 7. 4. 2013
Dobrý den,
já osobně mám nejlepší zkušenosti s Phlogenzymem. Je to enzymatická léčba, po které klientkám mizí otoky a hematomy přímo před očima. Užívá se 30 minut před jídlem 3x2 tablety. Někomu ale tato léčba způsobuje střevní potíže,takže i toto je individuální.
Zkuste i lehké poklepávání okolí očí konečky prstů k rozproudění lymfy. Chci ještě dodat,že Phlogenzym je v tomto případě opravdu lepší než Wobenzym- mám s tím opravdu letité zkušenosti. Jinak hojení je dlouhodobý a individuální proces. Někdo se hojí 3 mesíce a nekdo 6 měsíců. Dejte tomu čas, pan doktor je určitě zkušený operatér.
Zdravíme.
Denife- koseticko-plastické a laserové centrum
***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
otoky víček takhle brzy po operaci jsou přirozené. K relativnímu zhoršení, jak uvádíte, může dojít i tím, že po zhojení a odstranění stehů začnou klienti oči více zatěžovat (počítač, televize...).
Určitě je potřeba trpělivosti, pomoci mohou šetrné chladné obklady,šetření očí, aescin, reparil nebo již doporučený wobenzym. Homeopatika mohou zabrat taky, dávkování Vám ale měli doporučit ve vydávající lékarně, nebo se musíte poradit s odborníkem na homeopatii.
Vždy nejlépe zabírá lék, kterému pacient i lékař věří.
Přeji hezký den.
Dr. M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
OptoCentrum Jihlava
OptoCentrum Jihlava
Žádné recenze
2. 2. 2013
Dobrý den, celý zákrok bych hodnotil tak po dvou měsících. Otoky jsou individuální záležitost stejně jako podlitiny. Jak už zde bylo řečeno - chladit (ale dejte pozor na míru chlazení, mohla byste si nachladit dutiny) a případně se našim klientkám osvědčila enzymatická podpůrná léčba (Wobenzym). Pro objektivní posouzení je nejlepší porovnávat aktuální stav se snímky před operací.
S pozdravem
Dr. T.Hubík
OptoCentrum Jihlava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 2. 2. 2013
Dobrý den, otoky víček i po odstranění stehů, v době rekonvalescence je zcela běžný jev, který by \vás neměl příliš znepokojovat. I v této fázi je důležité chlazení, nejlépe po ránu a večer. Každopádně doporučuji, pokud budou výrazné otoky přetrvávat i po 3 týdnech po odstranění stehů domluvte si kontrolu u Vašeho operatéra. V každém případě doporučuji řešit jakýkoliv problém ohledně operačního výkonu s operatérem. Zcela určitě máte domluvenou další kontrolu.
S pozdravem MUDr. Petr Ondrejka
**********
Premium
Chrudim . 1. 2. 2013
Dobrý den. Otok tak krátce po zákroku může být. Řešit by to s Vámi měl operatér, ne na tomto fóru nebo v lékárně. Tam by Vám však naopak měli říci, jak užívat a jak se chovat k homeopatikům. Ze zkušenosti vím, že tento preparát, já radím ředění 15 CH, funguje. Ale radím ho již předoperačně. Jak u homeopatik platí, není to vždy a u každého, ale funguje. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2009
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2019
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2013
Operace očních víček
23 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 9. 2017
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2009
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 10. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2014
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2020
Transplantace vlasů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi