Blefaroplastika horních i dolních víček ve Formé Clinic

Dominga

Kliniku Formé a pana doktora Vaška jsem si vybrala po předchozím doporučení a zkušenostech mých přátel. Podstoupila jsem blepharoplastiku horních a dolních víček a s výsledkem jsem byla od první chvíle spokojená. Pan doktor i jeho tým mají velmi profesionální přístup. Od první komunikace přes emaily ( odpověď jsem vždy dostala do pár hodin) až do pooperačního léčení jsem věděla, že jsem v dobrých rukou :) Kliniku Formé mohu jen doporučit! Fotky jsou před zákrokem, v den zákroku, první dva dny po zákroku a 6 týdnů od zákroku :)

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Oluna

ahoj,a ty spoďáry jste absolvovala proč?neměla jste tam lautr nic špatnýho..váčky,kruhy,nic...jen se ptám,jaký byly indikace,že já nic nevidím:),jinak to máte cajk,zvláštní je jak vám po zákroku zčervenal obličej a okolo očí bylo bledo....mějte se dobře a at jste spokojená,O.

Zobrazit odpovědi 2
Dominga

Servus Oluno,
Spodary? Ty absolvujete mozna tak vy :DD
Nebo tim myslite blepharoplastii spodnich vicek? Kruhy pod ocima jsem mela, ikdyz to na fotce neni videt ;)
Jinak oblicej mi nezcervenal, ty blede kruhy jsou po vpichu - umrtveni, ktere do par hodin zmizely.
S pozdravem
Dominika

Reakce na Dominga
Oluna

ahoj,jasně že spodní víčka,jen sem to chtěla odlehčit/spoďáry a vrchńáky,slangový výrazy pro víčka:)/,ale fakt to nebylo na fotce patrný/fotky často zkreslují,to je fakt/no ,kdybyste viděla moje kruhy,uf,mnohem horší jak vy...mě to teda nepomohlo to "řezání"..lépe řečeno,ze začátku ano,to vypadalo nadějně, ale po pár měsících mi vpadlý kruhy vylezly bohužel zase do původního stavu jak se to usadilo...tak uvidíte vy,co to za čas udělá,prý to pořád pracuje x měsíců..s pozdravem Olina.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den, chtěla bych Vám a týmu Formeclinic společně s manželem poděkovat. Před rokem jsme podstoupili operaci horních a dolních víček u pana doktora Vaška. Operaci jsem měla původně podstoupit pouze já z kosmetických ... Více 

4 Likes  
Doktor ve Vašem okolí