Plexr víčka - zkušenosti?

Nina123417058
Nina123417058
25. 10. 2016 · Poslední odpověď: 17. 7. 2019

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je tady někdo kdo už na Plexr ošetření byl s víčkama? Jaké máte prosím zkušenosti? Díky

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Liberec . 26. 10. 2016
Nejlepší odpověď
STAČÍ SE PODÍVAT NA 3w
...UKÁZKY PŘED A PO ...OPRAVDU TAKOVÉ ZAŘÍZENÍ EXISTUJE I KDYŽ HO NEZNÁTE ...ULTRAZVUK TAKÉ NENÍ SLYŠET! :-)
Liberec . 19. 2. 2018
Dobrý den , tam,
kde je jasná indikace k úpravě nadbytku kůže víček, tam Plexr nepřipadá v úvahu! Rychlejší a stejně bolestivé je ošetření klasicky chirurgicky, dokonce i hojení je rychlejší. Plexr doporučuji jen v přísně indikovaných případech vyrovnání asymetrie atd. SJ
Premium
Praha . 26. 10. 2016
Dobrý den, žádné přístrojové ošetření Vám nenahradí klasickou plastickou operaci očních víček, samozřejmě nemohu takto, bez vyšetření hodnotit, ale jsem si jist na 90% a to na naší klinice používáme celé spektrum různé přístrojové technologie, včetně velmi účinných laserů.
MUDr. Pavel Hlava
KLINIKA LASER ESTHETIC
Liberec . 26. 10. 2016
dobrý den, plexr je název pro unikátní přístroj, který generuje mikroplasmatický výboj, který je v tomto případě lokalizován jen do vrchních vrstev pokožky ( pro lékaře: jen po basální membránu) při tomto výboji nedochází k tepelnému přenosu jako při použití laseru nebo radiofrekvence..tedy k popálení a nekrotizaci tkáně, ale k přímé fúzi pevná látka - plyn ...to znamená k přímému "odpaření" (sublimaci) tkáně :přesmě zvolené části pokožky. pro lékaře jde o práci velice delikátní a je podobná uměleckému dílu, lékař postupně odpařuje místečka velikosti do jedmoho milimetru a přímo na klientovi vytváří budoucí vzhled, bez lokálního umrtvení, bez krvácení, řezání, modřin, stehů..je však třeba zvolit správného lékaře, který umí s tímto přístrojem pracovat a hlavně dokáže zvolit správnou indikaci. kde je nutný chirurgický zákrok, tam je nutný chirurgický zákrok, plexr je určen na delikátnější ošetření (lifting poklelslých víček,vyhlazování vrásek,úprava jizev, pleti po akné, doplnění plastických chirurgických operací, odpaření malých lézí kůže ..bradavic, xanthelasmat, pigmentových skvrn atd....ráda jsem se s vámi podělila o své zkušenosti, plexr patří do vybavení našeho pracoviště :-)sj
Žádné recenze
25. 10. 2016
Vážená Nino,

nemám s tím zkušenost. Nabízí to GHC Praha za 6000,- a píší, že je to v řadě případů schopno nahradit chir. zákrok. Spočívá to v napichování plasmy do víček v lokální anestezii, kdy má dojít ke kontrakci kolagenových vláken. O trvanlivosti takového zákroku bych byl lehce skeptický, ale možné je ledacos, určitě to bude velmi individuální. U nás děláme plastiku horních víček za 7900,- a 10 - 12 let to vydrží u valné většiny pacientek.
Hezký den
Dr. T.Hubík
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 10. 2016
Ani já nevím co to je tak někdo pište, at se poučím
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 10. 2023
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 9. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi