Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Srůsty vagíny po ozařování nádoru

Jitu
Jitu
29. 2. 2016 · Poslední odpověď: 3. 3. 2016

Dobry den, mam dotaz,pred peti lety jsem podstoupila brachiterapii kvuli zhoubnemu nadoru delozniho cipku(plus zevni ozarovani).Bohuzel mi pochva srostla a zustal jen kousek tak na malicek.Nyni je mi 36,ze nebudu mit deti uz jsem se smirila,prosla jsem i umelym prechodem,ale chtela bych zjistit jestli existuje pro me nejaka pomoc,jako rozruseni srustu,plastika vaginy apod.abych byla jeste nekdy schopna pohlavniho styku.Vzrusivost i orgasmus funguji,i kdyz je sliznice krehci a sussi nez driv.Jestli je nejaka metoda,tak zda je hrazena vzp.Dekuji moc za radu.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 1. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, volil bych k vyšetření a konzultaci pracoviště např. fakultní nemocnice, kde Vás vyšetří gynekolog a případně se spojí s plastickým chirurgem , mohou najít společné řešení. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 3. 2016
Toto je problematika gynekologů, plastický chirurg se na tomto procesu může maximálně jen podílet. Musí se to předem vidět.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rekonstrukce prsu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi