MUDr. Jan Dejmek

MUDr. Jan Dejmek

Žádné recenze
Ohodnotit
Londýnská 160/39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Jan Dejmek
MUDr. Jan Dejmek
Žádné recenze

Informace

  • 816 návštěv profilu

MUDr. Jan Dejmek v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, kde se věnuje oblasti dermatovenerologie. Vystudoval Univerzitu Karlovu (konkrétně Lékařskou fakultu v Plzni), později získal atestační zkoušku z dermatovenerologie a může se pochlubit také specializovanou způsobilostí v daném oboru.

Zkušenosti sbíral hned na několika pracovištích. Působil například na oddělení estetické a korektivní dermatologie RRC Hluboká nad Vltavou či na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici České Budějovice.

Nutno zmínit, že tento lékař získal celou řadou certifikátů a osvědčení. Získal například certifikát pro aplikaci chemického peelingu, botulotoxinu či aplikaci krevní plazmy a kombinovaných technik. Zúčastnil se také školení pro práci s lasery.

MUDr. Jan Dejmek se také pravidelně účastní (ať už aktivně, či pasivně) oborových kongresů. Absolvoval například semináře Jihočeský dermatologický seminář (2014) - Současné možnosti léčby jizev, Trendy v estetice (Praha 2014), Jihočeský dermatologický seminář 2015 - Chirurgická léčba kožních nádorů, Doškolovací konference společnosti korektivní a estetické dermatologie, (Praha 3. LF 2016) či Podzimní školu mladých dermatologů (Praha 2016).

Specializací tohoto lékaře je korektivní a estetická dermatologie, ale také dermatochirurgie. Zaměřuje se především na aplikaci výplňových materiálů a práci s lasery, dále pak na aplikaci chemických peelingů a vyšetření pigmentových znamének. Z oblasti dermatochirurgie se pak věnuje například odstraňování znamének či kožních nádorů, dále také na nehtové chirurgii a dalším zákrokům.

Ať se rozhodnete pro laserovou epilaci, omlazení pleti, rádi byste se zbavili vrásek či potřebujete odstranit tetování, které se vám již přestalo líbit, spolehlivě vám při řešení vašeho problému či přání pomohou v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion. Oddělení korektivní dermatologie, které se zde nachází, totiž nabízí opravdu širokou škálu služeb z daného oboru.

Můžete také počítat s individuálním přístupem ze strany zkušených dermatologů, kteří jsou v daném oboru opravdovou špičkou.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Jan Dejmek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!