MUDr. Jan Dejmek

MUDr. Jan Dejmek Premium

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Piano business center, Lidická třída 2331/6a, České Budějovice, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1151250181
MUDr. Jan Dejmek Premium
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 2452 návštěv profilu

MUDr. Jan Dejmek v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, kde se věnuje oblasti dermatovenerologie. Vystudoval Univerzitu Karlovu (konkrétně Lékařskou fakultu v Plzni), později získal atestační zkoušku z dermatovenerologie a může se pochlubit také specializovanou způsobilostí v daném oboru.

Zkušenosti sbíral hned na několika pracovištích. Působil například na oddělení estetické a korektivní dermatologie RRC Hluboká nad Vltavou či na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici České Budějovice.

Nutno zmínit, že tento lékař získal celou řadou certifikátů a osvědčení. Získal například certifikát pro aplikaci chemického peelingu, botulotoxinu, výplňových a biostimulačních materiálů (kyselina hyaluronová, kalcium hydroxiapatit) či aplikaci krevní plazmy a kombinovaných technik. Zúčastnil se také školení pro práci s lasery.

MUDr. Jan Dejmek se také pravidelně účastní (ať už aktivně, či pasivně) oborových tuzemských i mezinárodních kongresů, workshopů a jiných odborných vzdělávacích kurzů. V poslední době se účastnil např. největší mezinárodní konference dermatologů a plastických chirurgů IMCAS v Paříži (únor 2024), Aesthetic dialog international medical symposia na Pražském hradě (listopad 2023), 360° Skintech peels - From superficial to deep peeling workshopu ve Španělsku (září 2023), In clinic trainingu Botox a Juvederm v Praze pod vedením zahraničního lektora (září 2023), Stretnutie s Expertmi ve Slovensku (leden 2023), odborného kurzu: Bioremodeling face and body treatment produkty Profhilo (září 2022) apod.

Specializací tohoto lékaře je korektivní, laserová a estetická dermatologie, ale také dermatochirurgie. Zaměřuje se především na aplikaci výplňových materiálů, liftingových a biostimulačních nití, aplikaci botulotoxinů a práci s lasery a vysokoenergetickými přístroji, dále pak např. na aplikaci chemických peelingů, neinvazivní redukci podkožního tuku v problematických partiích pomocí kryolipolýzy a vyšetření pigmentových znamének. Z oblasti dermatochirurgie se pak věnuje odstraňování znamének, kožních nádorů, korekci jizev, nehtové chirurgii a dalším zákrokům. Z běžné dermatologické praxe provádí ošetření a léčbu akné, růžovky, melasma ale i jiných kožních onemocnění.

Ať se rozhodnete pro laserovou epilaci, omlazení pleti, rádi byste se zbavili vrásek, nežádoucích pigmentací a žilek, spolehlivě vám při řešení vašeho problému či přání pomohou v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion. Oddělení estetické, laserové, všeobecné dermatologie a dermatochirurgie, které se zde nachází, totiž nabízí opravdu širokou škálu služeb z daného oboru.

Můžete také počítat s individuálním přístupem ze strany zkušených dermatologů, kteří jsou v daném oboru opravdovou špičkou.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora
 • Česká dermatovenerologická společnost
 • Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z. s.
 • Společnost estetické a laserové medicíny

Zkušenost:

 • 17 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Jiné

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Děkuji pečlivému panu doktorovi. Je velmi empatický a zručný. Během zákroku, byla příjemná atmosféra, dokonce jsem zapomněla, že jsem na sále. Sestřička je také skvělá a moc milá. Mohu jen doporučit

Laserová dermatologie

Oceňuji velmi osobní přístup pana doktora Dejmka. Napoprvé se mu podařilo najít řešení kožního onemocnění obličeje, které mě trápilo téměř rok. Díky němu jsem se problému po několika denní léčbě zbavil.

Korekce jizev

Perfektní přístup a odborná rada

Injekční výplně

Pan MUDr. Dejmek má velmi dobré estetické cítění a jsou vidět i léta praxe - výsledek jakéhokoli zákroku nebo ošetření od něj vypadá přirozeně a hezky. Moc děkuji!

Požádejte: MUDr. Jan Dejmek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (12)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Jan Dejmek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Jan Dejmek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!