MUDr. Tomáš Pospíšil

MUDr. Tomáš Pospíšil

Žádné recenze
Ohodnotit
Huťská 211, Kladno, Středočeský kraj
MUDr. Tomáš Pospíšil
MUDr. Tomáš Pospíšil
Žádné recenze

Informace

MUDr. Tomáš Pospíšil je zkušeným dermatologem, který v současnosti působí hned na dvou pracovištích.Prvním z nich je Institut klinické a estetické medicíny Asklepion (pobočka Karlovy Vary), druhým pak dermatovenerologické oddělení Karlovarské krajské nemocnice, kde zastává post primáře.

Tento lékař promoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, později získal atestaci I. i II. stupně z oboru dermatologie. Ve svém oboru má mnohaleté zkušenosti.

Zároveň získal certifikáty, které ho opravňují k výkonu soukromé praxe a funkce vedoucího lékaře v oboru dermatovenerologie.

V Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion se tento lékař věnuje především laserovým zákrokům a korektivní dermatologii.Mimo to se také účastní programu zaměřeného na léčbu basaliomu (typu zhoubného nádoru kůže) pomocí fotodynamické terapie.

Jak už bylo zmíněno, MUDr. Tomáš Pospíšil se v Institutu Asklepion věnuje ve velké míře laserovým zákrokům. Oddělení korektivní dermatologie nabízí celou škálu laserových ošetření, během nichž jsou využívány špičkové přístroje.

Laserové odstranění žilek na obličeji i nohou

Metličkové žilky (nejenom) v obličeji trápí mnoho lidí. Příčinou tohoto problému je snížená kvalita elastických vláken ve stěně žíly. Žilky pak mohou mít červené, modré či fialové zbarvení. Pro řešení daného problému používá Asklepion hned několik laserů.

Laser Vbeam je vhodný k odstranění žilek v obličeji, a to až do průměru 1 mm. V místě ošetření nenechává tento laser žádný viditelné stopy.

YAG lasery jsou perfektním pomocníkem při odstraňování modře zbarvených cévek o průměru 1-3 mm. Používá se nejčastěji na dolních končetinách, zpravidla v okolí kotníku.

Technologie IPL je využívána při tzv. difúzním pročervenání obličeje. To je způsobeno velkým množstvím drobných žilek, které se (například vlivem emocí) prudce zbarvují.

Léčba a odstranění akné

Lasery však najdou své uplatnění i při léčbě a odstranění akné. Pokud i vy toužíte po hladké pleti bez akné a jizviček, laserové ošetření pro vás může být řešením. Odborníci v Asklepionu léčí příčiny, průběh i následky akné, zároveň spolupracují s oddělením kosmetiky. Při řešení tohoto problému opět využíváme hned několik laserů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.