Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost pochvy?

peula_s666559
peula_s666559
5. 3. 2018 · Poslední odpověď: 19. 5. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na následující věc: Mám za sebou 1 porod s nástřihem. Nyní jsem těhotná a konzultovala jsem se svým stávajícím gynekologem, zda nástřih ano či ne. Jeho odpověď byla, že on je jednoznačně proti nástřihům, pokud dítě nemá víc jak 3,8 kg a rodička není velmi drobné postavy. Ještě dodal, že v mém případě by se porodu bez nástřihu nebál, protože moje pochva je dostatečně prostorná. Mám si to vysvětlit tak, že mám velkou pochvu??? Nikdy jsem v sexu neměla problémy s partnery s menším nebo dokonce malým přirozením, naopak sex s partnerem, který měl větší přirození mi mnohdy v některých polohách vadil. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Petra Š.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Býval jsem gynekolog kdysi, nyní už dlouho dělám poporodní traumata jako plastický chirurg. Moje rada je - Nechte to na porodníkovi a nelamte si s tím hlavu. Držím palce a přeji co nejlepší další porody) :-)
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 6. 3. 2018
To rozhodně takto nechápejte, lékař tím chtěl ríct, že nevidí problém v tom, že by bylo potřeba pochvu rozširovat nástřihem. A obecně není důvod proč nástřih dělat. U nás porodnici klončí nástřihem jen 20% žen, kde je toto opravdu indikováno.
Navíc prostornost pochvy je spíše subjektivní vjem, stejně tak i vjemy při styku.
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
Žádné recenze
Brno . 6. 3. 2018
Pochva prostorná neznamená, že se jedná o pochvu velkou, ale přiměřenou například k porodu přirozenou cestou.
Sama uvádíte, že sexuální problémy nemáte, takže bych byl na Vašem místě spokojený.

S pozdravem

Dörr
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi