prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr

prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr

Žádné recenze
Ohodnotit
, Brno, Jihomoravský kraj
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
Žádné recenze

Informace

MUDr. CSc. Alfréd Dörr v současnosti zastává post primáře gynekologicko-porodnického oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě, zároveň však také provozuje vlastní ambulanci zaměřenou na oblast gynekologie a porodnictví.

Zároveň musíme zmínit, že se věnuje i publikační činnosti.

Tento lékař působí v oboru gynekologie a porodnictví.

Jak již bylo zmíněno, MUDr. CSc. Alfréd Dörr je primářem gynekologicko-porodnického oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě. Toto oddělení poskytuje svým pacientkám komplexní gynekologicko – porodnickou péči.

Součástí oddělení je i poradna pro rizikové těhotenství a ultrazvukovou diagnostiku. Je zde také kladen velký důraz na prohloubení prenatální péče a případný včasný záchyt vývojových vad. Gynekologicko-porodnické oddělení získalo i mezinárodní certifikát na časnou diagnostiku vrozených vývojových vad. Při diagnostice lékařům pomáhá moderní, velmi výkonný 3D ultrazvuk. Prostorové 3D zobrazení plodu v děloze nabízíme nastávajícím rodičům i jako nadstandardní službu, v rámci ní je možné zobrazení nahrát na DVD, USB zařízení či do telefonu.

Součástí oddělení jsou i 4 ambulance. Ty poskytují jak běžnou ambulantní péči a k příjmu pacientek k léčebným výkonům, tak specializované poradny. Konkrétně můžeme zmínit například poradnu pro nepravidelnosti menstruačního cyklu, poradnu pro gynekologickou estetiku a úpravu ochablého pánevního dna, prvotrimestální screening vrozených vývojových vad či odbornou konziliární poradnu.

Porodní sál

Místní porodní sál se skládá ze 4 samostatných porodních místností, pro které je charakteristické nadstandardní vybavení. Dále je součástí ambulance a operační sál, který se nachází v těsné blízkosti. Při samotném porodu nabízíme rodičkám možnost individuální strategie porodu, nebráníme se ani porodů za účasti "duly" – samozřejmě v případě dodržení nutných medicínských zásad.

K monitorování stavu plodu používáme špičkovou technologii – tzv. telemetrickou kardiotokografii. Její velkou výhodou je možnost pohybu rodičky až do 50 metrů od monitoru (včetně pobytu ve sprše či masážní vaně). Kromě stavu plodu snímá tato technologie i pulz či krevní tlak matky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (12)

Labioplastika - cena/výkon
Odpověď odborníka · 9. 6. 2020
Rozhodnutí o rozsahu operace a její ceně je podmíněno předoperačním vyšetřením operatérem, poučením a popisem informovaného souhlasu Cena přibližně 10 000 S pozdravem Dörr
Labioplastika v lokální anestezii Praha
Odpověď odborníka · 18. 10. 2018

Dobrý den, výkon je možný i lokální analgesii bez předop. vyš., konzultace předem je nevyhnutná. Záleží pak podle pohovoru na Vás za podstoupíte výkon ihned po konzultaci. Je potřebné provést kontrolní vyšetření cca za 3 týdny Výkon je...

Číst dál
Velikost pochvy?
Odpověď odborníka · 6. 3. 2018
Pochva prostorná neznamená, že se jedná o pochvu velkou, ale přiměřenou například k porodu přirozenou cestou. Sama uvádíte, že sexuální problémy nemáte, takže bych byl na Vašem místě spokojený. S pozdravem Dörr
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.