Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 16 odpovědí
 • 10 Likes

prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr

Gynekologie a porodnictví Brno
 • 100% do 4 dnů
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr - Gynekologie a porodnictví Brno

Uvítání

MUDr. CSc. Alfréd Dörr v současnosti zastává post primáře gynekologicko-porodnického oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě, zároveň však také provozuje vlastní ambulanci zaměřenou na oblast gynekologie a porodnictví.

Zároveň musíme zmínit, že se věnuje i publikační činnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tento lékař působí v oboru gynekologie a porodnictví.

Naše ordinace

Jak již bylo zmíněno, MUDr. CSc. Alfréd Dörr je primářem gynekologicko-porodnického oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě. Toto oddělení poskytuje svým pacientkám komplexní gynekologicko – porodnickou péči

Součástí oddělení je i poradna pro rizikové těhotenství a ultrazvukovou diagnostiku. Je zde také kladen velký důraz na prohloubení prenatální péče a případný včasný záchyt vývojových vad. Gynekologicko-porodnické oddělení získalo i mezinárodní certifikát na časnou diagnostiku vrozených vývojových vad. Při diagnostice lékařům pomáhá moderní, velmi výkonný 3D ultrazvuk. Prostorové 3D zobrazení plodu v děloze nabízíme nastávajícím rodičům i jako nadstandardní službu, v rámci ní je možné zobrazení nahrát na DVD, USB zařízení či do telefonu.

Součástí oddělení jsou i 4 ambulance. Ty poskytují jak běžnou ambulantní péči a k příjmu pacientek k léčebným výkonům, tak specializované poradny. Konkrétně můžeme zmínit například poradnu pro nepravidelnosti menstruačního cyklu, poradnu pro gynekologickou estetiku a úpravu ochablého pánevního dna, prvotrimestální screening vrozených vývojových vad či odbornou konziliární poradnu.

Porodní sál

Místní porodní sál se skládá ze 4 samostatných porodních místností, pro které je charakteristické nadstandardní vybavení. Dále je součástí ambulance a operační sál, který se nachází v těsné blízkosti. Při samotném porodu nabízíme rodičkám možnost individuální strategie porodu, nebráníme se ani porodů za účasti "duly" – samozřejmě v případě dodržení nutných medicínských zásad.

K monitorování stavu plodu používáme špičkovou technologii – tzv. telemetrickou kardiotokografii. Její velkou výhodou je možnost pohybu rodičky až do 50 metrů od monitoru (včetně pobytu ve sprše či masážní vaně). Kromě stavu plodu snímá tato technologie i pulz či krevní tlak matky.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická operace pochvy (Vaginoplastika)
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Brno
Adresa
60300 Brno
Česká republika