Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrojehličková radiofrekvence a zhoršení strií

SangInnocent
SangInnocent
27. 3. 2021 · Poslední odpověď: 6. 4. 2021

Dobrý den, již od puberty mě na prsou trápí (místy hlubší) strie. Dočetla jsem se, že by mohla pomoci po několika sezeních mikrojehličková radiofrekvence, objednala jsem se u známe plastické kliniky a postoupila první proceduru. Z výsledku jsme ale mírně řečeno rozpačitá. Měsíc po první proceduře jsem strie sice možná méně hlubší, ale za to mají opětovně víc růžovou/fialovou barvu (bývaly víc bílé) a na prsech jsou výraznější metličkové žilky (nějaké už jsem měla před tím, ale byly méně výrazné) a vůbec celá prsa jsou barevně mnohem víc nejednotná, jakoby víc prokrvená a nevypadají hezky. Efekt měl být přitom opačný. Ráda bych se optala, zda je možné, že se ještě růžová barva a celé to prokrvení časem nějak ustálí, nebo jak se něco takového mohlo stát? Vím, že na strie radiofrekvence zabírá až po víc sezeních, ale předpokládám, že by po ni neměly být víc barevné a drobné žilky víc viditelné. Netuším, zda tomu mám dát ještě další měsíc a pak jít na další sezení, nebo co to to má být.. Děkuji za radu

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Slezská nemocnice - Kožní oddělení
Žádné recenze
Opava . 6. 4. 2021
Určitě ještě měsíc počkejte a po té konzultujte na pracovišti,kde byl zákrok proveden
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 2. 2022
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 1. 2018
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 12. 2023
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018
Odstranění strií
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2018
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2021
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 11. 2021
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2017
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2017
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi