Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Funguje na strie něco jiného než mikrojehličková radiofrekvence?

petra_v213130
23. 9. 2014 · Poslední odpověď: 21. 1. 2018

Dobrý den,chtěla jsem se vás prosím zeptat na možnosti odstranění strií.Podstoupila jsem ošetření speciálůním laserem Palomar,ale to mi popálilo kůži a výsledek byl ještě horší než před ošetřením.Dlouho jsem se bála riskovat ještě nějaké jiné zákroky,ale po dobrých referencích jsem vyzkoušela mikrojehličkovou radiofrekvenci přístrojem Liftron.Z výsledků jsem opravdu nadšená,ale mám strie po porodu celkem rozsáhlé a kvůli momentální finanční situaci zkouším hledat alternativní ošetření k této metodě.Existuje prosím ještě nějaká,méně nákladná metoda,tak do 5 000kč?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 24. 9. 2014
Dobrý den,
Vždy jde o zlepšení, nikoliv odstranění, protože vazivo strie je jiné než u normální kůže. Každý lékař má zkušenost s technikami, které poskytuje, ale vzhledem k pořizovacím cenám přístrojů nikdo nezná přímo z praxe vše. Dle principu působení to vypadá, že přístroj Liftron skutečně může dosáhnout lepších výsledků než např. laserové či jiné, přecejen víceméně "povrchové" techniky. Nejlépe by tedy bylo zůstat u Liftronu, zejména, když jste s výsledky skutečně spokojená.
Ohledně jiných možností, lze použít i karboxyterapii (injekční aplikace CO2 plynu do strií), jde o jednu z metod, které dlouhodobě v terapii používám, 1 ošetření stojí dle rozsahu 1000-2000 Kč, jde ale o opakovaná ošetření vždy jednou za měsíc, celkem cca 4-8 ošetření. Celkový efekt ale domnívám se nemusí dosahovat úrovně ošetření Liftronem.
Příjemný den,
Nina Koutná,
Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 24. 9. 2014
Podle řady studijí je účinější frakční CO2 laser, musí se s ním opatrně. U něj je naděje na zlepšení znatelné již v jednoom sezení. Ale nechci přehánět naděje- ošetření je obvykle potřeba opakovat a i tak jde spíše o zlepšení, než odstranění. Za 5000 Kč bude obtížné asi dosáhnout značného zlepšení (opakovaná ošetření) , pokud je rozsah velký. U menšího rozsahu je to asi možné- pokud jste finančně limitována, tedy spíše radikálnější laser i za cenu malinko delšíhohojení.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 24. 9. 2014
Dobrý den,

nám se ze všech metod v ošetřování strií také nejvíce osvědčila frakční radiofrekvence. Používáme přístroj Accent XL s nástavcem Pixel a většinou se ošetření vejde do částky 4950Kč + 280Kč za lokální znecitlivění, když klient žádá.

S přátelským pozdravem MUDr.Terza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi