MUDr. Aleš Skřivánek

MUDr. Aleš Skřivánek

Žádné recenze
Ohodnotit
Horní nám. 285, Olomouc, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Aleš Skřivánek
MUDr. Aleš Skřivánek
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

G-CENTRUM Olomouc

V nestátním zdravotnickém zařízení, založeném v roce 2003 MUDr. Alešem Skřivánkem kde působí jako hlavní lékař, poskytují mezinárodně uznávaní odborníci péči na nejvyšší úrovni a pokrývají kompletní lékařskou péči o ženy.

Služby:
 • ambulantní gynekologie zahrnující i jednodenní chirurgii
 • péči o těhotné včetně prenatální diagnostiky
 • péči v oblasti urogynekologie, zahrnující diagnostiku a terapii inkontinence a diagnostiku a léčbu osteoporózy
 • centrem gynekologické a onkologické prevence
 • pracoviště laserové operativy a terapie

G- Centrum ve svém pracovišti spolupracuje také s plastickými chirurgy a jako první na Moravě disponuje laserový přístroj Fotona pro neinvazivní vaginální operace. Pacientkám můžeme nabídnout:

 • neinvazivní řešení stresové inkontinence
 • rejuvenace a zúžení pochvy
 • neinvazivní laserovou úpravu stydkých pysků (labioplastiku)
MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.
Specializace
 • Ambulantní gynekologie a prenatální péče
 • Konziliář - kolposkopická expertíza (specializované diagnostické vyšetření při podezření na prekancerózu – předrakovinný stav – hrdla děložního včetně jejího ošetření konizací)
 • COGP – Centrum onkologické, gynekologické prevence
 • Jednodenní chirurgie
Profesní životopis

Od roku 1989 do roku 1993 působil MUDr. Aleš Skřivánek jako sekundární lékař v Nemocnici Šternberk na oddělení gynekologie a porodnictví. Následně do roku 2005 pracoval v soukromém zdravotnickém zařízení, které bylo zaměřeno na poskytování ambulantní gynekologické a péče. Od roku 2005 působí v nestátním zdravotnickém zařízení G-CENTRUM Olomouc s. r. o., které se zaměřuje na poskytování ambulantní gynekologické a prenatální péče, a to včetně jednodenní chirurgie. Zde zastává post jednatele a vedoucího lékaře.

Kvalifikace

MUDr. Aleš Skřivánek vystudoval všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Později získal řadu atestací a certifikátů (gynekologie a porodnictví), Certifikát ultrazvukového screeningu pro vrozené vývojové vady i Funkční licenci kolposkopické expertízy (F 017). V roce 2013 získal titul Ph.D.

Zároveň je také MUDr. Aleš Skřivánek členem mnoha odborných organizací. Jako příklad můžeme uvést European Society for Contraception (ESC), American Society for Colposcopy and Cervical Patology (ASCCP), Komisi pro screening kolorektálního karcinomu MZ ČR. Je také členem výboru a tajemník Sdružení soukr. gyn. ČR či člen výboru České gynekologicko-porodnické společnosti ČLS JEP.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Rejuvenace vaginy
Odpověď odborníka · 7. 5. 2015
Rejuvenace neboli omlazení pochvy je operační zákrok, kdy laserovým paprskem vyvoláváme termální efekt na kolagen v poševní sliznici. Způsobujeme tak remodelaci a zejména syntézu nových kolagenních vláken v poševní stěně.

Kliniky

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.