Dr.Harlas s.r.o. - Klinika Estetiky, Lékařské laserové centrum

Dr.Harlas s.r.o. - Klinika Estetiky, Lékařské laserové centrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Americká 90/11, Plzeň, Plzeňský kraj
Dr.Harlas s.r.o. - Klinika Estetiky, Lékařské laserové centrum
Dr.Harlas s.r.o. - Klinika Estetiky, Lékařské laserové centrum
Žádné recenze

Informace

Klinika Dr. Harlas s.r.o. je chirurgickou ambulancí, která se zaměřuje na estetickou chirurgii, a to včetně laserových zákroků. Součástí zařízení je i Stomatologická ordinace MUDr. Pavly Korandové.

Centrum bylo založeno již v roce 1994, má tedy opravdu bohatou historii. Nachází se v Plzni a bez problému se sem dopravíte i veřejnou dopravou – zastávka autobusu i tramvaje se nachází velmi blízko budovy.

Jak už bylo zmíněno, centrum nabízí služby z oblasti estetické chirurgie, zároveň je však součástí kliniky i stomatologická ambulance.

Nabídka chirurgických zákroků je opravdu široká – na klinice Dr. Harlas s.r.o. jsou poskytovány například operace křečových žil, laserové operace, vyšetření bolestí nohou či sklerotizace varixů.

Pokud bychom se zaměřili na zákroky z oblasti estetiky, mohli bychom zmínit například laserovou liposukci, aplikaci botulotoxinu či jiných výplňových materiálů, laserlift či laserový resurfacing.

Stomatologická ordinace, která se na klinice nachází, poskytuje jak základní, tak nadstandardní péči. Nutno zmínit, že oblast nadstandardních úkonů je rozšířena o laserové zákroky, které probíhají ve spolupráci s laserovým centrem Dr. Halase.

Odstranění mateřských znamének a kožních lézí

Mapování mateřských znamének a kožních lézí probíhá v centru za pomoci digitální dermatoskopie. Celé vyšetření je bezbolestné, navíc trvá jen několik málo minut.

Zařízení nabízím jak laserové, tak chirurgické odstranění kožních útvarů. Chirurgické odstranění je upřednostněno zpravidla v případě, kdy není vhodné použití laseru.

Pokud je použit laser, dochází zpravidla ke znecitlivění daného místa. U nejmenších lézí však může dojít k ošetření i bez znecitlivění – bolest je pak možné přirovnat ke štípnutí gumičkou. Při využití laseru se v místě ranky vytvoří drobná krusta (neboli stroupek), který se zpravidla po několika dnech samovolně odloučí.

Při odstranění mateřského znaménka chirurgickou cestou je použit plastický steh, který napomáhá tomu, aby byla jizva co nejméně kosmeticky nápadná. Nutno zmínit, že všechny odebrané vzorky jsou odesílány na histologické vyšetření.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Chloupky v okolí bradavek
Dobrý den mám problém s chloupkama v okolí bradavek .Jsem už neštastná kuli tomu.Nevím jestli mi laser pomuže i když se jedná o 4chloupky ale dost silný .Mužete mi poradit jak to vubec funguje a jestli z cela zmizí po zákroku a vubec kdy?

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.