Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Atrofické jizvy po akné

Tess13
Tess13
27. 6. 2016 · Poslední odpověď: 16. 2. 2017

Hezký den, mám atrofické (vpadlé) jizvy po akné. Chtěla bych se zeptat co je lepší řešení, zda frakční CO2 laser nebo mikrojehličková radiofrekvence. Jizvy mám po obou stranách obličeje. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Ultrafiltráty BIOPULSE
Ultrafiltráty BIOPULSE
Žádné recenze
16. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
určitě dostanete velké množství nabídek na laser a pod.
Z naší strany, ale doporučuji právě ultrafiltráty Biopulse Salubre, kde peptidy pomůžou podpořit obnovu poškozené tkáně. Jedná se o neinvazivní metodu. Ve světě používanou a známou, u nás zatím v začátku.
Pro více informací jsme k dispozici
S úctou
dr. J.Vendelinová
VALEFORM s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 31. 12. 2016
Dobrý den, variant je samozřejmě více, doporučuji začít něčím, co bude pro vás nejschůdnější a časově méně náročné. K drastičtější variantě laserů se můžete uchýlit v případě '' pro Vás'' nedostatečného efektu.
Hezké výsledky jsou po microneedlingu se zapracováním sér s kyselinou hyaluronovou a vitamíny, tzv. mezoterapie. Bolestivost zákroku minimální či žádná, hojení cca 3 dny, do týdne je vidět první efekt. Tuto terapii je vhodné zopakovat 4x po min.3 týdnech.
S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC
Premium
Dobrý den ,
v tuto chvíli je v nabídce zákroků korekce atrofických jizev po akné nejoptimálnější ošetření frakčním CO2 laserem nebo ablativním erbiovým laserem.
jedná se však o zákroky , kde je nutné opakování k docílení lepšího efektu a zároveň velice záleží na intenzitě ošetření .Ćím vyšší intenzita zákroku , tím větší bolestivost zákroku a delší hojení , ale o mnohem lepší efekt.
S pozdravem
Hlavatá Stružínská M.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 28. 6. 2016
Nejúčinnější je klasické zbroušení celé plochy ablativním erbiovým laserem, ale tam hojení trvá nejdéle. nemáte-li tolik čas, pak opakovaně frakční CO2 laser, ale musí být moderní koncepce s přesným nastavením míry popálení. Radiofrekvence používané v ČR jsou obvykle slabší. Brzy přijde nová , hluší, radiofrekvence, ale bude to docela bolestivé. Čím více problémů, tím lepší výsledek, tedy, když se to umí.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jak zmírnit jizvy po akné

Paola
Paola
18. 7. 2020 · Poslední odpověď: 18. 7. 2020

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou či radou, jak nejeefektivně zmírnit jizvy po akné - vystouplé i vkleslé. Podstoupila jsem již několit let po sobě sérii chemický peelingů, ošetření dermarollerem - také sérii, CO2 laser - 4x celý obličej, vždy mi akorát dočasně zmizí pigmentové skvrny, ale to je celý efekt. Budu vděčná za jakoukoliv radu. Mockrát děkuji.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
18. 7. 2020
Dobrý den, Paola
Na základě toho, co popisujete, jsou ošetření, která jste podstoupila, „ablativní“ nebo se snaží odstranit první vrstvy pokožky, aby stimulovaly hojení ran. Mým přístupem pro vás by bylo vhodné stimulovat produkci kolagenu, jako v tomto případě, který jsem léčil
https://www.instagram.com/p/CBNuYAmH965/
Předtím by však bylo velmi užitečné, kdybyste nám mohla poslat obrázek nebo si domluvila přímo konzultaci v mé kanceláři.
S pozdravem!Dr. Albertohttps://abclinic.com/Tel.: 226 220 110Email: recepce@abclinic.com
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Vkleslé jizvy po akné

Trance
9. 8. 2020 · Poslední odpověď: 23. 8. 2020

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu v rozhodování o zákroku na korekci vkleslých jizev po akné? Zda je účinější eMatrix laser nebo mikrojehličková frakční mezoterapie. Mám za sebou 5x ošetření CO2 laserem celého obličeje s nulovým efektem. Dále bych se ještě chtěla zeptat, zda se v Brně provádí mikrojehličková frakční mezoterapie přístrojem Secret? Děkuji za rady a odpovědi.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
24. 8. 2020
Dobrý den
Je to opravdu záleží na typu nebo vzhledu jizev po akné. Pokud jste podstoupili 5 co2 laserů, znamená to, že přístup „zploštělé“ kůže není to, co potřebujete. V těchto případech provedu subcision s dermální výplně.
Pokud máte nějaké dotazy, napište mi.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jak se zbavit vpadlých jizev po akné

nesastna832592
nesastna832592
18. 9. 2019 · Poslední odpověď: 21. 9. 2019

Dobrý den. Potřebovala bych poradit nejúčinnější metodu, jak se zbavit vpadlých jizev po akné. Zkoušela jsem již 3x frakční CO2 laser a také chemický peeling, ovšem neviděla jsem zadnou změnu. Děkuji všem za doporučení i zkušenosti.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jizvičky po akné umí dobře zredukovat mikrojehličkování, s tímto ošetřením máme výborné výsledky. Zákrok je nebolestivý, časově i finančně dostupný. Po ošetření jste 2 dny růžová, proto nejvhodnějším dnem pro tento zákrok je pátek. Za týden už pleť bude vypadat o poznání lépe a z "nešťastné" bude šťastná... :-) Pro posílení výsledného efektu se doporučuje zákrok podstoupit alespoň 3x a to s měsíčním odstupem.
Krásné dny s krásnou pletí přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2023
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2014
Odstranění jizev laserem
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2013
Jizvy po akné
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2016
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Jizvy po akné
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 1. 2015
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi