Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Aplikace kyseliny hyaluronové přístrojem Vital Injector - nesouměrnost

Juli13
19. 5. 2022 · Poslední odpověď: 25. 5. 2022

Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila aplikaci kyseliny hyaluronové přístrojem Vital Injector. Po aplikaci jsem měla několik drobných modřinek, s čímž jsem počítala, že může nastat. Po odeznění otoku po prvních dnech však začala být znát nesouměrnost jedné tváře (v oblasti nad nosoretní rýhou) vůči druhé, jakoby bylo aplikováno více materiálu. Po tel. konzultaci mi bylo řečeno, že se může jednat o otok způsobený modřinou v hlubších vrstvách kůže, ať tomu dám ještě týden, že se to spraví. Bohužel se tak nestalo, rozdíl je stále patrný. Navíc občas cítím zvláštní tlak v oblasti tváře, čím to může po takové době být? Poradíte mi, zda a jak se to dá řešit? Děkuji moc.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,

Zde bych doporučovala vydržet na závěrečný výsledek 6-8 týdnů. Tato nerovnoměrnost může být způsobena otoky. Obvykle se aplikuje stejné množství, ale můžete mít jinou tkáňovou reakci. Kompletní regenerace obvykle trvá 6-8 týdnů, pokud stále bude přetrvávat, určitě bude zapotřebí konzultace s lékařem.

MUDr. Olha Sydoriak
Tým Aether Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 24. 5. 2022
Vitalinjektor by neměl zpusobit tyto porize jinym mechanizmem nez otokem. Jeste zkuste počkat případně jděte na kontrolu do centra, kde vam aplikaci prováděli. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi