Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Aplikace russian lips

LucyPola
30. 10. 2023 · Poslední odpověď: 28. 11. 2023

Dobrý den, mám dotaz, dnes mi byla aplikována výplň do rtů, přála jsem si metodu Russian L., nicméně, mám pocit, že tato metoda nebyla provedena správně. Lékař aplikaci započal v koutcích a šel směrem doprostřed rtu, uprostřed horního rtu mi vznikl jakýsi zobáček směrem dopředu, spodní ret mám uprostřed pro změnu zase užší než okraje rtu, na jedné straně je sposní ret širší a na druhé užší, aby toho nebylo málo a navíc mám rty plné bolavých bílých hrudek ve velikosti malých hrášků. Nevím jakým způsobem mohu reklamovat. Je prosím pravda, že metoda russian lips se aplikuje směrem od středu rtu do boku? Mohl tento patvar rtů, který nyní mám vzniknout špatnou aplikací? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 28. 11. 2023
Dobrý den,
pokud stále máte asymetrii rtů nebo bouličky, doporučuji konzultovat s lékařem ohledně možnosti korekce. Asymetrie a bouličky lze relativně rychle odstranit pomocí enzymu hyaluronidáza. Případně je následně možné po několika týdnech aplikovat novou výplň, pokud je to potřeba. Přeji vám hodně štěstí na cestě ke krásným rtům.

S pozdravem,
Michaela, I am Clinic
Premium
Dobrý den, bezprostředně po aplikaci může dojít k asymetrii v důsledku otoku, který je způsobem aplikací do tak citlivé oblasti jako jsou rty. Doporučujeme počkat, až otok odezní. Pokud asymetrie přetrvá, kontaktujte ošetřujícího lékaře, aby provedl korekci tvaru. Případně se dá výplň zcela rozpustit pomocí hylázy. I toto provádí lékař. Hezký den, Tým FYMC
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mezonitě
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 4. 2015
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2009
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2016
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 11. 2013
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 9. 2013
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Botulotoxin
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2019
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 5. 2018
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 3. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi