MUDr. Iva Špaňárová

MUDr. Iva Špaňárová

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Antala Staška 1670/80, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Iva Špaňárová
MUDr. Iva Špaňárová
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Pokud jde o konkrétní specializaci. MUDr. Iva Špaňárová a její ordinace Sanoderm se zaměřují na: estetickou dermatologii - odstranění projevů stárnutí, odstranění jizev, odstranění rozšířených žilek, odstranění nadměrného pocení (hyperhidrózy) nebo léčbu akné, Aknózní pleť ošetřujeme například těmito metodami: chemickým peelingem, dermabrazí, laserovým ošetřením nebo mikrojehličkovou mezoterapií.

MUDr. Iva Špaňárová - Sanoderm Praha s.r.o.

Naše ordinace se zabývá jak léčbou kožních nemocí (dermatovenerologií), tak estetickou medicínou. Která je mnohdy doplňkem klasické léčby. Například v případě problémů s aknózní pletí.

Naší doménou je léčba akné. K léčbě hrazené pojišťovnou (u pojištěných pacientů) provádíme i doplňující estetická ošetření (dermabraze, chemický peeling, microneedling, plazmalifting) - těmito zákroky výborně řešíme i jizvičky po akné.

Svým pacientům nabízíme možnost konzultace prostřednictvím emailu. I když nejlepší je vždy osobní návštěva.

Nacházíme se v místě s výbornou dopravní dostupností ( přímo u metra Budějovická). Ordinace působí přátelskou a příjemnou atmosférou v čistém a moderním prostředí. Otevřeno máme od pondělí do pátku.

U nás se určitě nebudete cítit jako v nemocnici...

Kromě MUDr. Ivy Špaňárové pracují v Sanoderm ještě zkušená kožní lékařka MUDr. Jitka Kapounová a odborně vzdělaná zdravotní sestra s mnohaletou praxí Naděžda Váchová.

V roce 1994 úspěšně absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a mezi lety 1997 a 2000 získala praxi na dermatovenerologii na VFN v Praze. Po úspěšně složené atestaci roku 2000 působila u MUDr. Petry Petrovské nebo MUDr. Jiřiny Cabalové. Mezi lety 2008 a 2010 působila ve Fakultní nemocnici v Praze na Vinohradech, konkrétně na Dermatovenerologické klinice. O rok později si založila svoji soukromou praxi Sanoderm, kde pracuje dodnes.

Ordinace MUDr. Ivy Špaňárové získala v roce 2018 2. místo v souteži Moderní ordinace roku, mezi dermatologickými pracovišti jsme zvítězili. Moc si toho vážíme. Reference spokojených klientů si také můžete přečíst na webu ordinace.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (15)

4.9
15 Recenzí · 100 % doporučuje

Super péče MUDr. Špaňárové

Rhinoplastika

Nadmíru spokojený s korekcí nosu

Odstranění znamének

Znaménka u MUDr. Špaňárové

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Řešení pihy a skvrnky na prsu

Paní doktorka je velice milá. Přešla jsem k ní někdy před rokem. Bohužel přístup sestřičky byl velice ironický a nepříjemný. Potřebovala jsem vyřešit akutní problém s pihou a skvrnky na prsu. Přišla jsem tedy o více jak půl hodiny před ordinační...

Číst dál
Výplň vrásek v obličeji

S paní doktorkou Špaňárovou mám tu nejlepší zkušenost. Je velmi milá, vstřícná, s profesionálním přístupem. Byla jsem u ní na aplikaci výplní vrásek v obličeji a s výsledkem její práce jsem velmi spokojená a budu se k ní s důvěrou vracet. Nemohu...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (22)

Odstranění podbradku lipolýzou
Odpověď odborníka · 21. 9. 2015
Dobrý den. Lipolyza do podbradku je vhodné řešení Vašeho problému. Dle Vaší spokojenosti a úbytku lze proceduru opakovat až 4x. Cena jednoho ošetření 1000Kč. S pozdravem kolektiv dr.Špaňárové
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.