Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jedna bradavka větší než druhá u muže

Mara49
Mara49
16. 7. 2019 · Poslední odpověď: 18. 7. 2019

Dobrý den,jsem muž je mi 49 a v dětství a v pubertě jsem si hrál s bradavkou a mám ji vetsi nez druhou,dá se s tím něco udělat?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... . 18. 7. 2019
Nejlepší odpověď
Dobry den taky se da bradavka operacne zmensit,vykon je mozny v lokalni anestezii ambulantne. Hezky den preji.Chorvát
Praha . 17. 7. 2019
Dobrý den, prsní dvorec i bradavka se dá operačně zmenšit S pozdravem, dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Mindrák s vpáčenými bradavkami

kate_19293107
kate_19293107
15. 6. 2015 · Poslední odpověď: 22. 6. 2015

Ahoj já se chci zeptat jestli máte nějaká zkušenost se vpáčenými bradavkami ? Mám z toho mindrák. Vadí to klukům ? A co plastika ? Máte ji někdo ? Kojíte sní běžně nebo se objevují nějaké problémy ? Budu vděčná za jakékoliv rady. Děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Petr Hýža Ph.D.
Brno . 16. 6. 2015
Nejlepší odpověď

Dobrý den, jsem si jist, že mnoha mužům vpáčené bradavky nevadí, podstatné je jestli vadí nebo nevadí vám.

U nejsilněji vpáčených bradavek bývají kontrahované mlékovody a kojení není možné. U lehčích forem kojení možné je. Existují i pomůcky, které ženám s vpáčenými bradavkami kojení usnaďnují

V první řadě byste měla vše probrat se svým gynekologem. Pokud máte bradavky vpáčené tak, že u vás kojení stejně nebude možné, není třeba čekat na operaci až po dětech.

Bradavku vmůžete zkoušet vysunout například masírováním okolí dvorce. Bradavka pak ale více či méně rychle klesne zpět.

Korekci vpáčených bradavek dělám ambulantně v lokální anestezii. Operací se přeříznou zkrácené vazivové pruhy, které vtahují bradavku dovnitř, čímž se přeruší i část mlékovodů. To může mít vliv na pozdější kojení.
Po korekci musíme bradavky v nové poloze 2 až 3 týdny fixovat. To se dělá buď stehy nebo chirurgickými špendlíky nebo silikonovým drénem.

Postavení bradavky lze korigovat i neinvazivně, když se ale vazivové pruhy nepřeruší, vracejí se bradavky bohužel do původní polohy.

Vpáčená bradavka fixovaná piercingem

jaja7
jaja7
2. 3. 2018 · Poslední odpověď: 25. 4. 2018

Dobrý den, lze odhadnout dobu, po kterou je nutno vpáčenou bradavku fixovat piercingem?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 5. 3. 2018
Dobrý den, pokud se neodstraní příčina - krátké vývody v bradavce- tak pouhé naložení piercingu nemůže přinést efekt. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Vpáčené bradavky
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2007
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 9. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2021
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 6. 2019
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 7. 2014
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 11. 2019
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi