Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hubnutí po augmentaci?

Uzivatel
16. 5. 2007 · Poslední odpověď: 25. 1. 2024

Dobrý den, zajímalo by mě, když žena po augmentaci zhubne, co se stane s jejímy prsy? Když je impl. uložen pod žlázu může dojít ke zmenšení, a když je uložen pod sval, tak ne nebo na úmístění vůbec nezáleží? Děkuji a přeji hezký den.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 25. 1. 2024
Pokud se chcete domluvit ideálně je najít si vhodného plastického chirurga a vše si sním pečlivě probrat všechny pro a proti... i pře otěhotněním je možná augmentace prsů , pravda s určitými možnými komplikacemi po prodělaném těhotenství a následném kojení. Ale vše lze řešit. prim.dr. Siták
FORMÉ Clinic
Praha . 5. 6. 2023
Dobrý den. K výrazné změně dojít nemusí. Záleží i na kvalitě Vaší kůže, jak se se změnou váhy vyrovná. Všeobecně je ale lepší mít hmotnost bez výkyvů. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 5. 6. 2023
Dobrý den. Nemějte obavy, otěhotnět můžete. Tvar prsou se nemusí výrazně změnit. Zaleží na výběre implantátu, na Vaší konstituci, na kvalitě kůže a operatérovi. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 17. 5. 2007
Ke změně tvaru prsů může, ale také dojít nemusí. jejich umístění na tom nemá prakticky žádný vliv. Zdraví Dr Svoboda
Premium
Chrudim . 16. 5. 2007
Dobrý den. Lze předpokládat, že ke změně tvaru prsů dojde. Ať už k poklesu s implantáty, jak zmiňujete, nebo v případě uložení pod sval k převisu přes implantát. Nashledanou, dr. Remeš, 775 29 61 61, SANUS

Související dotazy

Těhotenství a augmenatace

Krisy
Krisy
3. 3. 2020 · Poslední odpověď: 27. 10. 2020

Dobrý den,

Už dlouho si chci zvětšit prsa, problém ale je že co kdybych náhodou potom otěhotněla? Jelikož mi doktoři řekli, že pro mě nebude lehké otěhotnět, (zatím jsem to nezkoušela), tak ale nechci augmentaci odkládat donekonečna kvůli těhotenství co kdyby náhodou... protože se třeba taky může stát, že děti mít nebudu (a prsa pak taky ne). Takže, co mi prosím doporočujete? Co by se stalo, kdybych náhodou po augmentaci otěhotněla....

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 27. 10. 2020
Milá Krisy, augmentace, neboli zvětšení prsou můžete absolvovat i před těhotenstvím. Pokud je operace provedena správně a zkušeným chirurgem, pak je i po ní možné bez problémů kojit. Záleží na velikosti implantátů a Vašich genetických dispozicích, jak velmi případné váhové výkyvy ovlivní tvar prsou s implantátem, ale vždy je možná korekce.
Pokud je to pro Vás stále aktuální, rádi pomůžeme. Na naší klinice působí atestovaní plastičtí chirurgové. Navíc máme k dispozici přístroj pro virtuální simulaci výsledku augmentace, který Vám napoví, jak velká prsa by se k Vaší postavě hodila. A možná bude pro Vás i zajímavá informace, že do konce roku nabízíme akci na zvětšení prsou s implantáty Motiva - detaily najdete na našem profilu nebo zavolejte k nám na kliniku a objednejte si konzultaci.
Zdravíme Vás.
Tým ABClinic Art & Beauty, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 1. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi