Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pálení v prsu

Uzivatel
4. 6. 2007 · Poslední odpověď: 5. 6. 2007

Dobrý den, jsem 3.týden po augmentaci, jeden prs je ještě trochu oteklý, přechodně jsem měla tlak pod bradavkou, který před 2 dny ustoupil, ale včera při větším zakašlání se objevilo hodně nepříjemné pálení, jakoby žehličkou v dolní vnitřní části, které pak ustalo. chtěla bych se zeptat, co by mohlo být příčinou. Děkuji všem za odpověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 6. 2007
Pacientka po tak náročném výkonu jako je augmentace prsů je vnímavější na jakékoliv změny v citlivosti. Takto brzy po operaci můžete mít bolesti i mo méně náročné práci. Neměly by být komplikace jako teploty, zarudnutí rány a podobně. Výsledek operace hodnotíme nejlépe nejdříve až po 3 měsících. Chce to trpělivost a opatrnost. Zdraví Dr. Tomášek 602303877
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Krabacení prsních implantátů

katka202831
28. 6. 2013 · Poslední odpověď: 6. 7. 2013

Dobrý den, dnes jsem přesně 3 týdny po augmentaci, kulatý implantát, 325 ml pod sval. Dnes jsem si nahmatala na vnějších krajích implantátů (u žeber) malé rýhy, jakoby svraštění/krabacení. Více na levém prsu, kde je jedna rýha i trochu vidět. Před operací jsem měla minimum prsní tkáně a jsem dost štíhlá, ale nemyslím si, že by to s tím příliš souviselo. U lékaře jsem byla před dvěma dny, kdy jsem si toho asi ještě nevšimla, ani on nic neřekl. Myslíte, že by to mohl být problém?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 28. 6. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den, 3 týdny po operaci je opravdu velmi brzy na hodnocení. Ale obecně,pokud není dobře vytvořena prsní žláza, je velmi tenká vrstva mezi implantátem a kůží a tento musí být zákonitě hmatný. Jinak ale toto je třeba řešit se svým lékařem. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2014
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 5. 2012
Botulotoxin proti pocení
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 4. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2016
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi