Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Píchání v prsu

anonymous7977
13. 3. 2009 · Poslední odpověď: 27. 5. 2012

Dobrý večer, 28.1.2009 jsem byla na augmentaci a jsem víc,než spokojená.Dnes mě ale celý den píchá v pravém prsu z boku,stále na stejném místě a je to,jako když Vás někdo píchne jehlou,doktor tvrdí,že mám ledovat a že to nic není......JÁ SI ALE NEJSEM JISTÁ....prosím Vás o radu,co dělat,je to nepříjemné pálení,mám strach.Děkuji Iveta

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 26. 5. 2012
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Během operace jsou v různém stupni poškozeny drobná nervová vlákna v oblasti. Lze předpokládat, že v každém prsu jinak. Takže bych se nezneklidňoval a očekával, že se stav upraví. Můžete tomu pomoci užíváním vit. B ( B komplex, Milgamma ) Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 5. 2012
Běžně se stává, že v tak krátké době po augmentaci dochází k asymetrickým bolestem. Operaci dělá člověk a může se stát, že jednu stranu neprováděl absolutně stejně jako stranu druhou, stejně tak, že i u operovaného může být reakce individuální na jedné, či druhé straně těla. Rouzhodně se svěřte s tímto problémem svému operaterovi a situaci řeště až delší dobu po výkonu., tak po 3 měsících. Avšak pevně doufám a věřím, že už bude vše v pořádku.
Zdraví Dr. Tomášek *****
*************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 19. 3. 2009
Dobrý den,
moc děkuji za chválu kliniky a pokud byste cokoli potřebovala, napište či zavolejte.
Pěkný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 19. 3. 2009
Vážená slečno,
jste asi 6 neděl po operaci, tedy vše by mělo být zhojeno. Někdy se však v pozdním pooperačním období mouhou vyskytnout na nějakém místě bolesti ap. Zejména po větší zátěži. Na Vašem místě bych důvěřoval Vašemu operatérovi. Je pravděpodobné, že pokud se 1-2 týdny budete šetřit, hlavně pravou stranu hrudníku a pr. hor. končetinu a budete nosit pevnou elastickou podprsenku, bolesti postupně odezní. A stále musíte být v kontaktu s Vaším operatérem pro případ, kdyby šlo o něco vážnějšího.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 15. 3. 2009
Dobrý den. Byla-li jste dosud bez obtíží, je zánět málo pravděpodobný. Stále ještě probíhá hojení kolem implantátu. Budou-li obt. přetrvávat, je kontrola u operatér na místě. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
MUDr. Zdena Stratilová
Brno . 14. 3. 2009
Vážená paní,

měla by jste se obráti na Vašeho operatéra. Jakékoliv rady od jiných kolegů via internet nejsou na místě.

zdraví dr. Stratilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2017
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi