Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pálení a pocit pnutí v prsu

SaraLev
28. 4. 2023 · Poslední odpověď: 9. 5. 2023

Dobrý den, před dvě měsíci jsem podstoupila augmentaci s modelací. Modelováno bylo pouze levé prso. Cca 14 dní po augmentaci se mi u levého prsu rozjely stehy v T jizvě. Pro obavu z infekce jsem podstoupila reoperaci, kde se projevila lehká kapsulace. Infekce byla vyloučena, implantát vložen zpět. Od druhé operace tedy uplynul měsíc a stále cítím občasné pnutí a hlavně pálení a píchání dvorce, které lehce ustoupí, kdy rozepnu podprsenku. V příštím měsíci bych měla podstoupit kontrolní sono a kontrolu u svého operátéra, i tak bych ale ráda věděla, zda tyto projevy mohou souviset s upravováním a sedáním prsu? A zda se stav hodnotí od druhé operace a tedy ješte mohu očekávat změny ve vzhledu a v chování reoperovaného prsu? Mé dotazy zní hloupě, omlouvám se za ně, ale stres po reoperaci, hrozbě vyndání implnantátu a častých kontrolách mě nutí přemýšlet o každé nepříjemnosti a změně…

Děkuji za vaše odpovědi. Dodávám, že se svým operatérem komunikuji a je skvělý, toto jsou spíše dotazy, které mě zajímají a trápí před plánovanou kontrolou.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
vše souvisí s operací. Je skvělé, že s operatérem komunikujete. Dodržujte jeho pokyny a hodně odpočívejte.
FORMÉ Clinic
Praha . 8. 5. 2023
Dobrý den. Všechny projevy souvisí s operací. Ale buďte klidná, jak píšete jste pod dohledem lékaře. Pečujte o rány, náplasti klidně ponechte několik dní, neodlepujte, jen přes ně nastříkejte dezinfekci. Odpočívejte, pijte dostatek tekutin. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 5. 2023
Dobrý den,
není možné předjímat, co se stane, dodržujte pokyny operatéra a držím palce, abyste se již zahojila.
Nyní je nutné nosit stále elastickou podprsenku, pokud jizvy nejsou zcela zahojené, aplikujte desinfekci ve spreji. Důležitý je i klidový režim bez sportovní aktivity.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 6. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 3. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2023
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 12. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi