Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Při zatnutí svalů se jedno prso zdeformuje

jola352513
jola352513
14. 10. 2016 · Poslední odpověď: 15. 10. 2016

Dobrý den. Jsem 4m po zvětšení prsou. Pred operaci jsem neměla nic. Vloženo mi bylo 400ml anatom. Pod sval. Prsa jsou moc krásná působí přirozeně. Jenže levé prso není úplně v pořádku. Při zatnuti prsních svalu mi na levém prsu vyjede i s svalem žláza a implantát zůstane na miste.viz foto. S doktorem jsem to řešila dvakrát. První co mi rekl bylo , ze se mi implantát uvolnil od žlázy. Jenže me to neuspokojilo a sla jsem k němu znova. A to mi ukázal foto pred operaci a rekl mi , ze moje žláza na levém prsu je o proti prave moc mala a proto se tak prsou deformuje. Prý se měl zvolit menší implantát. A nebo to misto kde mi zlatá chybí vyplníte tukem. Upřímně nevim co dělat. Prosim o radu. Diky

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 10. 2016
Dobry den, bez Vaseho vyšetření těžká rada. zřejmě se bude jednat o jiné uložení implantátů ..... stav ale musíte řešit s operaterem.Reseni? Přesazeni implantatu. Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 10. 2016
Vysvětlení kolegy Vašeho operatéra nechápu. Co je to za pojem, že se implantát oddělil od žlázy ?! To samé s vysvětlením o velikosti implantátu. Máte obrovské implantáty a v nich se rozdíl velikostí v souvislosti ze zpevněním prsního svalu prakticky setře. Nevím, nerozumím tomu. K vysvětlení problému je nutno to vyšetřit. Jinak cvičte, masírujte jak poradí operater a zkuste situaci zhodnotit tak za 2-3 měsíce. Zobjektivizujte si situaci u jiného kolegy. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2023
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 3. 2017
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 12. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi