Zkušenosti s pooperační podprsenkou po zvětšení prsou

Virgille

Ahoj holky, také bych se chtěla pochlubit svým novým dekoltem :-) Mám implantáty mentor pod sval a z výsledku jsem nadšená. Přístup na klinice byl moc fajn. Po operaci jsem se trošku natrápila bolestmi a s podprsenkou, kterou jsem na klinice dostala. Zařezávala se mi do podpaží, což bylo velice nepříjemné, jelikož jsem tam měla strupy po drénech. Navíc mi vůbec nevyhovoval materiál podprsenky, protože jsem se hodně potila. Podprsenku jsem musela vycpávat vatou, abych mohla pohnout rukama. Po pár dnech trápení jsem se rozhodla si koupit novou podprsenku, jiné značky, než jsem měla tu původní. Na základě recenzí na internetu jsem si vybrala podprsenku od Lipoelastic, která je nemá švy a je z bavlny. Jsem z ní nadšená. Nikde mě netlačí a prsa se krásně hojí. Zjistěte si holky, jakou podprsenku dostanete a neváhejte investovat do nějaké pohodlné, rekonvalescenci Vám to fakt ulehčí. Přikládám fotky jak ve staré tak v nové podprsence.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Dulcinella

Dobrý den, také jsem měla po operaci tu od Lipoelastic a můžu jen doporučit. Nosím ji i teď, 7 měsíců po operaci, na sport.

Dulcinella

Ta původní, na první fotce, je opravdu ošklivá.

CepandaPaja

Tyjo! Tak to je rozdil jako bejk. Ja jsem byla na zmenseni 13/12 a šounim tu kde se dá jak cca maji vypadat jizvy..ale nikde jsem nedohledala zatim. Jestli jsem pravem znepokojena, nebo to je v poho jak to ma byt. Jizvy mazu, tlakuju a vylepuju, jsou krasne jemny a hladoucky, ale porad tm. rudy a hodne viditelny no. Asi to chce cas.

Zobrazit odpověď
Lucie

určitě :-) každému se jizvy hojí jinak. Mě třeba jizva po císaři zbledla až skoro po roce. Důležité je, že je máte hezké, barva se ještě upraví :-)

Evka

Ta je super
Dostala jsem po první augumentaci tedy taky lipoelastic ale na háčky... a cekově nic moc
Za pár dní jdu ne reimplantaci a protože by prsa měla být už konečně fakt větší ráda bych investovala do dobré podprdy.
Mužu se zeptat jak se přesně jmenuje kolik tě stála a třeba odkaz na stránky..
A jinak prsa i v podprdě luxusní
Kéž by se i mě splnil sen a konečně měla prsa ..prostě prsa..
díky moc za odpověd evka

Zobrazit odpověď
Virgille

Bajka

Já dostala v Plzni na klinice také Lipoelastic. Super podprsenka, mám černou a růžovou. Růžová hrozně vybledla. Ale jinak také nosím stále, jsou strašně příjemné a kvalitní. Vyplatí se do nich investovat.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti