20. 2. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Zkušenosti s pooperační podprsenkou po zvětšení prsou

Ahoj holky, také bych se chtěla pochlubit svým novým dekoltem :-) Mám implantáty mentor pod sval a z výsledku jsem nadšená. Přístup na klinice byl moc fajn. Po operaci jsem se trošku natrápila bolestmi a s podprsenkou, kterou jsem na klinice dostala. Zařezávala se mi do podpaží, což bylo velice nepříjemné, jelikož jsem tam měla strupy po drénech. Navíc mi vůbec nevyhovoval materiál podprsenky, protože jsem se hodně potila. Podprsenku jsem musela vycpávat vatou, abych mohla pohnout rukama. Po pár dnech trápení jsem se rozhodla si koupit novou podprsenku, jiné značky, než jsem měla tu původní. Na základě recenzí na internetu jsem si vybrala podprsenku od Lipoelastic, která je nemá švy a je z bavlny. Jsem z ní nadšená. Nikde mě netlačí a prsa se krásně hojí. Zjistěte si holky, jakou podprsenku dostanete a neváhejte investovat do nějaké pohodlné, rekonvalescenci Vám to fakt ulehčí. Přikládám fotky jak ve staré tak v nové podprsence.

Dobrý den, také jsem měla po operaci tu od Lipoelastic a můžu jen doporučit. Nosím ji i teď, 7 měsíců po operaci, na sport.
Ta původní, na první fotce, je opravdu ošklivá.
Tyjo! Tak to je rozdil jako bejk. Ja jsem byla na zmenseni 13/12 a šounim tu kde se dá jak cca maji vypadat jizvy..ale nikde jsem nedohledala zatim. Jestli jsem pravem znepokojena, nebo to je v poho jak to ma byt. Jizvy mazu, tlakuju a vylepuju, jsou krasne jemny a hladoucky, ale porad tm. rudy a hodne viditelny no. Asi to chce cas.
určitě :-) každému se jizvy hojí jinak. Mě třeba jizva po císaři zbledla až skoro po roce. Důležité je, že je máte hezké, barva se ještě upraví :-)
Ta je super <br />
Dostala jsem po první augumentaci tedy taky lipoelastic ale na háčky... a cekově nic moc <br />
Za pár dní jdu ne reimplantaci a protože by prsa měla být už konečně fakt větší ráda bych investovala do dobré podprdy. <br />
Mužu se zeptat jak se přesně jmenuje kolik tě stála a třeba odkaz na stránky..<br />
A jinak prsa i v podprdě luxusní<br />
Kéž by se i mě splnil sen a konečně měla prsa ..prostě prsa..<br />
díky moc za odpověd evka
Já dostala v Plzni na klinice také Lipoelastic. Super podprsenka, mám černou a růžovou. Růžová hrozně vybledla. Ale jinak také nosím stále, jsou strašně příjemné a kvalitní. Vyplatí se do nich investovat.
Já musím bohužel nesouhlasit. Ze začátku byla sice lipoelastic lepší než původní “darovana” z kliniky, ale později až si prsa sedla se mi sama pořad odepinala. Zvolila jsem ten typ z “lesklejsiho” materiálu, takže ne tu úplně obyčejnou bavlnenou. Nevim, jestli to bylo materiálem, ale říkala jsem si, ze jsem měla koupit radši tu se zipem, ta by cvocky jistila a určitě se neodepinala.
Příště budu chytřejší:)

Nemám modřiny ani jizvy
Byla jsem u pana doktora Justana na zvětšení prsou. Jsem naprosto spokojená. Pan doktor je moc šikovný a příjemný. Žádné modřiny, jizvičky krásné. Personál super, klinika Surgal luxusní.
Znovu zvětšení prsou

Jsem velmi spokojená s prací pana doktora Horyny a celou péčí Medicom Clinic, kde se o mě starali od první chvíle, co jsem nastoupila k operaci. Člověk se vůbec necítí jako v nemocnici, vše vám vysvětlí, neustále se ptají, zda je vše v pořádku...