Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Souhyb implantátu se svalem

SaraLev
22. 5. 2023 · Poslední odpověď: 27. 5. 2023

Dobrý večer, jsem něco málo přes dva měsíce od augmentace s modelací. Kulaté implantáty, 220 ml, uložené pod sval. Před augmentací jsem docela dost cvičila a mám velmi štíhlou postavu (153 cm, 45 kg) a málo vlastní tkáně, tudíž implantáty pod žlázu nebyly vhodné. Už před nějakou dobou jsem si všimla, že při zatnutí prsních svalů, vyjedou prsa nahoru a vytvoří se dvojité prso, hlavně tedy na jedné straně. Je to cítit, i vidět, na jednom prsu je lehce vidět rýha mezi svalem a žlázou i v klidu, ale opravdu minimálně, vidím to spíše jen já, jelikož se pozoruji. Vlastně mě to nijak netrápí, myslím, že na lehce “nepříjemný” pocit (spíše leknutí) bych si časem zvykla. Má otázka ale zní, zda to není jiný problém, než estetický? Zda to nese nějaká omezení a rizika? Přečetla jsem od Vás už pár rad, kde jsem se vesměs dočetla, že chirurgická korekce není úplně jistou pomocí a upřímně se mi znovu pod narkózu vůbec nechce, navíc si teď teprve začínám trošku ulevovat od strachu z komplikací, které jsem po operaci měla, takže představa dalšího zákroku mě nijak děsí…

Děkuji za Vaše reakce, velmi si jich a vaší práce vážím!

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 5. 2023
Dobrý den,
je nutná osobní návštěva k posouzení, co je možné a jaký výledek můžete očekávat
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
FORMÉ Clinic
Praha . 25. 5. 2023
Dobrý den. Bez osobní kontroly, vyšetření je těžké úplně situaci zhodnotit. Jediné bychom Vám doporučili počkat ještě min.4 měsíce a uvidíte, jak se bude stav vyvíjet. Na sportování určitě noste kompresní podprsenku. Pokud jste tak štíhlá jak píšete, je možné, že malé nerovnosti budou vidět, ale z toho nemějte obavy. Zdravotní komplikace nemusí nastat. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
podle vašeho popisu nejsem schopen se kvalifikovaně vyjádřit. Musel bych vás vidět a vyšetřit. Je mi líto, že opravdu touto cestou neporadím. :(
S pozdravem
Ivo Menšík
BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2009
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 1. 2011
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2010
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi