Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Proč se dává implantát pod žlázu?

Rita
Rita
5. 2. 2011 · Poslední odpověď: 7. 2. 2011

Dobrý den,

pročetla jsem si skoro celou diskuzi k tématu "Uložení impl. pod sval nebo pod žlázu". Z toho, co jsem si přečetla, se mi zdá, že nejlepší je umístění pod sval. Proč tedy ještě někteří operatéři k druhému způsobu přistupují, když má tolik nevýhod? Já jsem augmentaci podstoupila v minulém roce,v Praze na renomovaném pracovišti a u doktora, který se tomuto věnuje min.15 let. Přestože jsem velmi štíhlá a prsa jsem před operací neměla dá se říci žádná, zvolil umístění právě pod žlázu. Po tom, co jsem si zde přečetla, mě jeho volba zaráží.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 6. 2. 2011
Nejlepší odpověď
Dobrý den, přesně jak píše kolega Remeš. Nikde se nelze dočíst, že umístění implantátu nad prsní sval se neužívá či dokonce je toto nesprávné. Obě metody mají své výhody i nevýhody jsou případy, kdy je lépe umístit tak či onak. Možná by bylo dobré, kdyby jste ty nevýhody o kterých hovoříte vyjmenovala a určitě by Vás překvapilo, kolik tzv nevýhod má umístění pod prsní sval. r.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 2. 2011
Je to metoda volby. Já osobně se snažím vkládat implantáty pod sval. Nikdo Vám nevysvětlí ze zastánců ukládání implantátů pod sval, proč někdo jiný vkládá implantát pod žlázu. Každý vidí výhody v něčem jiném. To je medicína. Obě metodiky se používají a obě mají své místo v našem oboru. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 6. 2. 2011
Dobrý den, Obě metody se užívají, obě mají své výhody i nevýhody, vhodnější či méně vhodné indikace. Je-li výsledek pěkný, potom operatér rozhodl správně. Dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 9. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi