Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantát pod žlázu nebo pod sval?

Daniela846378
Daniela846378
14. 11. 2019 · Poslední odpověď: 20. 11. 2019

Dobrý den, jsme aktivní sportovkyně a chtěla bych zpevnit a i trošku zvětšit svoje prsa. Svoje přírodní prsa sice mám, ale změnama váhy poklesly. Chtěla bych proto zjistit, zda je pro mne lepší dát implantáty pod žlázu nebo pod sval, když mám podle doktora hodně vypracované prsní svaly.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 11. 2019
Nejlepší odpověď
Promiňte, už jsem to opravil, je to pod sval. Sval udělá implantátu pěknou přirozenější konturu hlavně v horních dvou kvadrantech.
Omlouvám se za ovšem zásadní chybičku....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Miloš Križko
Praha . 20. 11. 2019
Dobrý deň. Záleží od konzultácie a vyšetrenia tkanív a pod. Prikláňam sa k umiestneniu implantátu pod fasciu pektorálneho svalu (nie pod sval). Pekný deň Križko.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 11. 2019
Dobrý den,
většina aktivních sportovkyň využívá vložení implantátu pod žlázu. Doporučuji osobní konzultaci. Můžete se stavit také u nás na Klinice YES VISAGE, kam se můžete objednat

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Premier Clinic
Praha . 18. 11. 2019
Dobrý den,
určitě je vhodné toto téma probrat s atestovaným plastickým chirurgem. Velice často sportovně založené klientky využívají vložení implantátu pod žlázu.
Můžete kontaktovat naší recepci pro objednání na nezávaznou konzultaci.

Přejeme Vám pěkný den,
tým Premier Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 11. 2019
Celých 25 let co to dělám se snažím vkládat implantáty pod žlázu. Dával jsem je i aktivním sportovkyním, úspěšným kulturistkám a podobně a šlo to. Prsní sval není tak silný, aby se to pod něj nedalo dát. Implantát pod žlázou je velmi vnímnutelný zvláště u štíhlých svalnatých žen s nízkým podkožím.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Provádíme tzv " bezjizvé" zvětšení prsů z operačního přístupu v podpaždí.Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Co myslíte, implantát pod sval nebo pod žlázu?

Zuzik246675
23. 10. 2014 · Poslední odpověď: 25. 10. 2014

Prosim vsetkych odbornikov o radu.Chcem ist na augmentaciu,pretoze mam 2 deti a viac neplanujem.Prsa mam ochabnute a male.Bola som uz na 2 konzultacie a kazdy doktor je ineho nazoru.1 doporucuje impl.pod sval a druhy pod zlazu.Nedokazem sa rozhodnut.Chcela by som max.cislo 3.Budem vdacna za kazdy Vas nazor.Dakujem a prajem pekny vecer.Zuzana

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 24. 10. 2014
Nejlepší odpověď
Několik let jsem zastávala názor implantát patří pod žlázu,pokud je kvalitní kryt tj. dostatečně velká žláza kvalitní kůže.Posledních pět let dávám implantáty pod žlázu zcela vyjímečně.Pod svalem nemusí vypadat prsa hned tak přirozeně,ale z dlouhodobého hlediska je výsledek trvalejší.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2022
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 2. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi