Augmentaci prsou před 2 lety

vero-nika

Augmentaci prsou jsem podstoupila u pana doktora Kmenta pred 2 lety, vybrala jsem si lekare na doporuceni a za sebe musim rict, ze lepsiho jsem nemohla mit. MUDr. Libor Kment je absolutni profesional, perfektni pristupem, i odvedenou praci. I pooperacni pece byla perfektni. Jednoznacne doporucuji a dekuji! Veronika

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
Lucie

ahoj veroniko, píšeš, že jsi dva roky po operaci, dokážeš zpětně zhodnotit po jaké době byly prsa absolutně bez bolesti a sedly si tak, že jsi měla pocit, že jsou opravdu Tvoje?

Zobrazit odpovědi 9
vero-nika

Ahoj Luci, prsa co si vybavuji si sedají určitě půl roku. Měkká byla hned, ale první 3 měsíce jsou ještě taková " plnější", postupně si sedají. Bolesti jsem neměla, cítila jsem jen po operaci takový spíše tlak, ale vyloženě bolest jsem já osobně neměla ( možná proto, že jsem si nepřála velká prsa, ale spíše menší a k mému vzhledu přirozenější). Prsa jsem přijala za své prakticky hned po zahojení a vlastně si dnes vůbec nevybavuji jak vypadala moje prsa před zákrokem. Nikdy jsem nebyla ten typ, co od operace nosí výstřihy a prsa ukazuje všem na obdiv - kvůli tomu jsem operaci nepostupovala. Jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala právě MUDr. Libora Kmenta. Má cit a dnes opravdu nikdo nepozná, že jsem po operaci. A to byl můj cíl. ( přesto, že mám kulatý tvar implantátu, opravdu prsa vypadají absolutně přirozeně).

Reakce na vero-nika
Lucie

Veru a nepochlubíš se fotkou? :-)

Pavli

Zdravím,přidám se 😉 Já jsem několik let po operaci a můžu říct že prsa mi sedly až po roce.Po roce už jsem ani nevěděla že jsem kdy byla na operaci prostě super několik let.Teď po 10letech začínají problémy tak budu muset na reoperaci.

Reakce na Pavli
Lucie

Pavli a jaké začínají problémy? Nenapsala bys o tom svůj příběh? Nejvíce zkušeností je na úplně nová prsa, ale na to že se musí počítat s tím, že nevydrží navěky, o tom se moc nemluví...Byla bys moc hodná: https://www.estheticon.cz/pridat-pribeh?url=aHR0cHM6Ly93d3cuZXN0aGV0aWNvbi5jei9wYWNpZW50aS92eW1lbmEtaW1wbGFudGF0dQ%3D%3D&procedure=1854

Reakce na Lucie
Pavli

Tak změna už začala zřejmě po porodu,kojením,řekl teda můj operatér prostě hormóny.Pro mě blbost po porodu jsem už 4roky a problém začal před rokem.Nesla jsem kufr sice těžký ale nic hrozného.Do druhého dne mi prso nateklo a dost bolelo.Tak sono,magnetická rezonance.Řekli mi že jsem si něco natrhla a proto tam mám hematom(krev) a nějakou tekutinu.Musím docházet na mamologii,doktor chirurg usoudil že kdybych neměla prsa augmentovaná nestalo by se to.Prostě jednou je to operace a tělo ikdyž vše přijme nikdy není jako před operací.Bolest mám doposud a zvažují implantáty definitivně vytáhnout ikdyž se zatím neví proč mě tak prso bolí.

Reakce na Pavli
Lucie

A máš vybraného operatéra? Půjdeš k tomu, kdo ti prsa dělal?

Reakce na Lucie
Pavli

Určitě né.Našla jsem si jiného plastického chirurga a ten se snaží najít příčinu proč prso pořád bolí a je nateklé.Popravdě kdyby jsem mohla vrátit čas nikdy bych na augmentaci nešla.

Reakce na Pavli
Lucie

Nebyla jsi těch 10 let spokojená? a můžu se zeptat ke kterému plastikovi teda teď chodíš?

Reakce na Lucie
Pavli

Deset let je málo,uteče to jako voda a co pak?!Jak píšu kdybych znala všechny pro a proti už bych augmentaci nikdy nepodstoupila.Bojím se ALCL musím podstoupit operaci a dát tkáň na rozbor.Nikdy mi nikdo z plastických chirurgů neřekl že i z implantátů je rakovina.Proč se o tom nikde nepíše a tvrdí že studie neprokázali?Blbost teď už to vím,prostě je to biznis.A když se vám pak něco stane krom kapsule nebo prasklého implantátu tak vás nikdo nechce operovat.Takže holky,ženy probuďte se a nebuďte zaslepené krásou jen na pár let.Mluvím z vlastní zkušeností.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí