Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsní implantát pod žlázu - rizika a výhody?

medulka24
medulka24
30. 8. 2016 · Poslední odpověď: 1. 9. 2016

Dobrý den, jaká rizika nese umístění implantátu konkrétně 450ml stř. profil Natrelle pod žlázu? Každý lékař mi na konzultaci sdělil jiné umístění, nevím, jak se rozhodnout, prsa mám po kojení jen velmi lehce pokleslá. Kůže je prý pro implantát dostatečné množství. Co je tedy lepší, každý mi říká výhody toho svého. Děkuji za odpověď K.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 1. 9. 2016
Nejlepší odpověď
Implantáty mají být umístěny tam, kde vytvoří krásné prsy.
Volba umístění implantátu je zcela individuální a i zkušený plastický chirurg se o správném umístění často rozhoduje až v průběhu samotné operace.Nejobtížnější na každé plastické operaci je volba správného chirurga, dalším oříškem je volba správného implantátu. Volba jeho umístění je vždy na chirurgovi samotném, nikoliv na vašem přání.
Samozřejmě, že si můžete přát umístit implantáty pod sval či nad sval, ale vyhovět bezvýhradně vašemu přání může přinést i velmi špatný výsledek.
Zdraví
Dr Svoboda
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 8. 2016
Každý z nás má zavedené určité postupy a na základě svých zkušeností svůj postup preferuje. Já se domnívám, že metodiku kterou každý z nás používá nemá ovlivnit názor klientky, neboť si klientka nemá co vybírat. Není profesionál, nerozumí tomu a má důvěřovat tomu operatérovi, kterého si vybrala. Uvědomuji, si, že je situace složitá, ale prostě to tak je a svým způsobem to jinak nejde. Někoho přesvědčí reference, někoho jednání kolegy při konsultaci. Nikdy však nikdo předem nedokáže odhadnout výsledek - úspěch daného postupu. Ideální je opravdu investovat do konsultací na více pracovištích...Já osobně bych nikdy tak veliké implantáty mladé ženě a bezdětné zvláště, nad sval nedal. Kůže sama bez pomoci svalu tak těžký implantát neudrží a po čase se z prsou stávají \"pytlíky na implantáty\". Je to opravdu věc názoru a věc zkušeností. Někdy nemůžeme plnit představy žen, když dopředu víme, že bude situace komplikovaná....
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Je možné dát pod žlázu anatomický implantát?

Xixao
Xixao
13. 2. 2020 · Poslední odpověď: 23. 2. 2020

Dobry den, jsem 3 roky po augmentaci 325ml Mentor hight profil castecne pod sval. Dela se mi souhyb a utahuje si mi implantat a prsa jsou pri praci ruk nevzhledne. Na konzultaci kvuli reoperaci mi byl doporucen profil xtra od Mentoru 425-475ml jelikoz chci i vetsi prsa nez mam. Melo by to byt pod zlazu aby nenastal nevzhledny efekt jako ted. Je mozne dat pod zlazu i plny anatom? Co by jste poradili? Dekuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Možné to asi bude, ale to rozhodne Váš operater. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2019
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 12. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2016
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi