Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Implantát 400 ml-proč ne?

Uzivatel
29. 5. 2007 · Poslední odpověď: 7. 5. 2013

Dobry den, procitala jsem diskuzi a narazila na dotaz pi. Evy, ktera se ptala na velikost impl 400ml, ktera ji byla doporucena na konzultaci. Vsechny odpovedi na jeji dotaz byly negativni, ze se takto velky impl nedoporucuje. Proc? Duvod je zdravotni nebo esteticke hledisko? Ja jsem 178/65kg a mam anatom 440ml. Mam podprsenku 80C a jsem spokojena. Je vetsi riziko komplikaci u takto velkeho impl?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 29. 5. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, 400 ml je skutečně velký implantát a v případě určité velikosti prsů je diskutabilní estetický výsledek operace v závislosti na postavě. Dle mého není přirozené zvětšení prsů o tři velikosti. Další věcí je skutečnost, že takto velký implantát je i nepoměrně těžší a tudíž tlakem a tahem výrazně více podporuje úbytek žlázy a povolení kůže prsů. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 31. 5. 2007
Vše je asi trochu jinak. Vše záleží na postavě, velikosti stávající prsů a jejich šířce a dále síle podkožní vrstvy, velikosti žlázy a stavu prsních svalů. Vše musí být v rovnováze.Pokud je, pak i použití implantátů velikosti 400 ml je zcela bezpečné a kosmeticky naprosto přirozené - mohu doložit fotodokumentaci. Naopak - v některých případech i použití implantátů např jen 225 ml může být nadměrné !!! Zase mohu doložit fotografiemi. Prostě - noic není jen černé a jen bílé. Zkušenosti toho kterého lékaře jsou rozhodující a pak je důležité, aby si pacientka nechala poradit. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 30. 5. 2007
Dobrý den. Zmíněnou diskusi jsem nečetl. Tak velký implantát s sebou přináší problémy, které zmiňuje kolega. Ale pokud velikostí odpovídal konstituci paní Evy a pacientka si ho přála.... Nashledanou, dr. remeš, SANUS
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2023
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 3. 2011
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 10. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2018
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi