Zvětšení prsou + operace měkkého nosu v jedné narkóze

Annett

Dobrý den všem, v první řadě bych chtěla poděkovat paní doktorce Mudr.Věře Šatánkové, za její dokonalou práci a profesionální přístup, má opravdu andělské ruce!! Když jsem si vybírala plastického chirurga, měla jsem jasno okamžitě na žádných konzultacích u jiných chirurgů jsem nebyla, šla jsem na konzultaci přímo k paní doktorce Věře Šatánkové. Vše mi krásně vysvětlila a poradila mi,co by pro mě bylo nejlepší. Podstoupila jsem u paní doktorky 2 zákroky v jedné narkóze, augmentaci prsou + jsem měla jedno prso o 2 čísla menší, takže mi i krásně vyrovnala asymetrii + plastika měkkého nosu, měla jsem špatný profil a bouličku na špičce nosu. Krásně mi nos srovnala, bouličku mám pryč a řekla bych že mám nos i o něco málo menší, což jsem chtěla. Na operaci jsem šla 19.9.2019. Za 14 dní !! Po konzultaci s paní doktorkou. Bylo to velice vstřícné jednání,protože jsem nemusela se strachem čekat dlouho. Vše proběhlo v pořádku, druhý den jsem šla domu a momentálně jsem ještě v rekonvalescenci. Prsa mám krásná a i s nosem jsem velice spokojená.
Podle mého názoru, je paní Mudr.Věřa Šatánková jednička ve svém oboru.
Nehledě na profesionalitu s jakou přistupuje ke své práci, tak je to i velice laskavý,hodný a příjemný člověk s lidským přístupem !!!
Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat paní doktorce a v budoucnu pokud bych se rozhodla ještě pro nějáké zákroky , tak jedině k ní. Ten z Vás, kdo uvažuje o jakémkoliv zákroku, určitě doporučuji na 100% Mudr.Věřu Šatánkovou.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Alice

Milá Annett,
děkujeme za opravdu krásné hodnocení a pěkné fotky, musím uznat, že výsledek je skutečně na obou partiích povedený:-) Mohu se optat jaké velikosti a jaký typ implantátů jste k vyrovnání asymetrie zvolila ? Přeji Vám ať se daří !

berunda

Dobrý večer, máte opravdu krásná prsa👍👍Mohu se zeptat, jaké má paní doktorka čekací doby konzultace/operace
Rada bych se k ní objednala.
Canadian Medical je na Waltrovce? Budova Walter že?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

V lednu jsem se přihlásila do soutěže o valentýnská prsa zdarma, kterou vyhlásila motivaimplantaty.cz. Upřímně, nešlo o to vyhrát, ale jakýmkoliv způsobem se do soutěže zapojit. Od začátku jsem věděla, že bych za žádno... Více 

10 Likes   1 Komentář