Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tvrdnutí prsou přes noc

Novakb
19. 1. 2023 · Poslední odpověď: 14. 6. 2023

Dobrý den, jsem 4 týdny po augmentaci a od té doby co vydržím celou noc spát (spím celou noc na zádech) se ráno vzbudím s tvrdými prsy. Hned jak se zvednu do 15s změknou do stavu jak vypadaly přes den. Během těch 15s kdy ráno prsa měknou mám šílenou křeč do zad, která se stupňuje na základě toho jak dlouho jsem tu noc spala/ ležela. Myslela jsem si že to je utaženou podprsenkou, takže první co jsem původně ještě v leže udělala bylo že jsem vše rozepla. Ale prsa se uvolní i se zapnutou podprsenkou, stačí si jen sednout. V podstatě mě to nelimituje, když se v půlce noci vzbudím a posadím, tak bych si ráno skoro nevšimla změny, ale mám strach aby to nebyla nějaká vetší komplikace kterou přecházím. Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 14. 6. 2023
Dobrý den. Zřejmě to způsobuje Váš styl spaní a implantáty pod svalem. Časem se to upraví, zkuste spát alespoň částečně i na boku, volněji. Vycházíme z toho, že přes den a i brzy ráno máte prsa měkká. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
pokud máte implantáty pod svalem, mohou se tyto křečové stavy objevovat. Nemělo by se jednat o nic vážného.

S pozdravem
Ivo Menšík



BODY klinika plastické chirurgie
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 21. 1. 2023
Dobrý den,
pokud máte jakékoliv obavy, měla byte jít na kontrolu ke svému operatérovi, je zvláštní, to co popisujete. Měsíc po operaci byste ale již mohla spát i na boku a možná by vám tyto potíže ustoupily.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Mastektomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi