Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tvrdnutí prsa pět let po augmentaci

Anonymní
luca
29. 3. 2015 · Poslední odpověď: 30. 3. 2015

Dobry den.jsem pet let po zvetseni prsou a posledni dobou me jedno prso zaclo tvrdnout a je to cim dal vic neprijemne.Behem roku jsem zhubla 15kg .Chtela jsem se zeptat zda je mozne navstivit jineho lekare nez toho co me operoval a zda mi jiny lekar popripade udela nove poprsi?Dekuji

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den
Doporučuji ultrazvuk -sono po té navštívit svého lékaře nebo jiného v oboru k posouzení .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní, samozřejmě máte nárok na svoji zdravotní dokumentaci, požádejte o ni tam, kde jste byla operována. Je to dosti překvapivé a neobvyklé, že jste při propuštění z kliniky neobdržela, propouštěcí zprávu a tzv. identifikační kartu charakterizující implantáty, jeví se mi to jako velmi neseriozní . Na druhou stranu, relativně často se s podobnými situacemi setkávám, operuji mnoho cizinek a ty často přijíždějí bez jakékoli dokumentace. Pak musím , při svém doporučení, vycházet ze svých znalostí a více jak 32-letých zkušeností s prací v oboru. Jsem z Prahy, až sem někdy pojedete, mohu Vám poradit.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, jak problém popisujete, vypadá to na vznik kapsulární kontraktury. Ozřejmit situaci může ultrazvukové nebo mammografické vyšetření. Jistý vliv na vznik a nebo projevy kapsulace může mít i razantní úbytek váhy, s tím souvisí i snížení vrstvy podkoží. Pokud navštívíte jiného plastického chirurga, vezměte s sebou veškerou zdravotní dokumentaci, kterou máte k dispozici. Všichni atestovaní plastičtí chirurgové nejen, že ovládají primární operace, ale dokáží si poradit i s problémy s tím související. Samozřejmě- někdo operaci musí hradit, tedy pacient.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Domluvit novou operaci u jiného lékaře samozřejmě můžete ale nejdřív si zařiďte mamografické vyšetření aby se vědělo že máte prsa v pořádku.Zdraví Mudr Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 29. 3. 2015
Dobrý den, jistě můžete navštívit i jiného lékaře, než toho,který Vás operoval. Je nutné zjistit příčinu obtíží a podle toho nalézt řešení. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 29. 3. 2015
Dobry den,nejprve si zajdete na mammograficke vysetreni prsu,aby se vedelo,v jakem stavu jsou Vase implantaty,muze se Jednat o kapsularni kontrakturu.Prsa neni problem predelat.zdravi ️dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Mikropigmentace
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2016
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi