Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost implantátu - pevné čtyřky

Laura321452
Laura321452
25. 11. 2015 · Poslední odpověď: 1. 12. 2015

Dobrý den, chci si nechat zvětšit poprsí, jelikož mám prsa povislá(viz foto), tak mě modelace nemine. Chtěla bych dosáhnout pevných čtyřek. Kolika ml implantát by jste mi navrhovali?? A kam? Děkuji

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 25. 11. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, troufám si odhadnout, že prsa velikosti 4 máte již v současné době, tedy bych doporučil pouze prsa modelovat. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Podle fotografie bych doporučila taky pouze modelaci prsou. Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 11. 2015
Vidíte zde mnoho názorů a tak doporučuji vydat se někam nejdříve na konsultaci. Tímto stejně nic neušetříte. Já osobně na prsou problem moc nevidím, vypadají, že jsou veliké a přirozené. Neznám však Vaší anamnesu (věk počet dětí a pod...)
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 26. 11. 2015
Dobrý den, Váš stav bych nejspíše řešil také pouze modelací. Ale foto zkresluje.
Namístě je jistě osobní konzultace, kde lze probrat jak modelaci tak modelaci s augmentací. S pozdravem Dr. Horyna Pavel
MUDr. Janka Točíková
Praha . 26. 11. 2015
Podle foto máte prsa povislá,dostatečné velokosti.Takže rozhodně nejprv povytáhnout,modelovat.zmenšit dvorce.Když Vám to nebude stačit tak až potom uvažovat o augumentaci,kterou podle mne nepotřebujete.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 26. 11. 2015
Dobrý den,
bez Vašeho vyměření nechci říkat velikost implantátu od oka, protože fotografie někdy zkreslují velikost prsu. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 26. 11. 2015

Dobrý den Lauro, bude nezbytné přistoupit k modelaci poprsí. Je otázkou, zda bude třeba doplnit i nedostatečný objem prsou, potom přikročíme nejen k modelaci, ale současně ke zvětšení prsou s pomocí silikonových implantátů. (Díky kombinaci těchto dvou metod a rozsáhlejšímu zákroku může v některých případech paradoxně vzniknout ještě menší a nenápadnější jizva pouze kolem prsního dvorce.) Vhodnost, uložení a tvar implantátu je u mne vždy řešen zcela individuálně, protože záleží na tělesné konstrukci, velikosti a tvaru prsou. Proto by bylo potřeba, abyste se domluvila na osobní konzultaci, kde všechny aspekty probereme a najdeme ten ,, typ zákroku,, právě pro Vás. Zůstávám s pozdravem, PP
WhatsApp
Premium
MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary . 25. 11. 2015
Doporučil bych osobní konzultaci a prohlédnout si některé realizace Vám podobných prsou s modelací,augmentací nebo kombinací, aby jste získala představu ,co by jste chtěla a hlavně !! co by jste nechtěla.
dr.t.kupka.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 25. 11. 2015
Dobry den, doporucovala bych vložení implantatu a periareolarni( kolemdvorcovou) modelaci zdravi Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2009
Zvětšení prsou
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 5. 2011
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2011
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2014
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2014
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 2. 2011
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi