Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velikost implantátu na výsledný košíček B

navstevnik
30. 6. 2014 · Poslední odpověď: 2. 7. 2014

Dobrý den, minulý týden jsem byla na konzultaci ohledně zvĕtšení prsou a byla mi navrhnuta velikost implantátů 175ml - 200 ml. Prsa mám nulky (pod prsy 70 cm a přes prsa 76cm). Výška 165cm/váha 50Kg. Chtĕla bych prsa přirozená velikost B. Nebyla bych ráda, kdybych po zvĕtšení odcházela s velikosti A. Můžete mi, prosím poradit vhodnou velikost implantátu. Děkuji.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 1. 7. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jenom podle váhy a výšky nelze nikdy posoudit, jaká velikost implantátů by byla vhodná.
Pokud chcete přirozený výsledek a aby implantát byl dostatečně schován žlázou nebo svalem, vždy je lepší volit implantát menší bez ohledu na výslednou velikost prsou.
Pokud naopak hlavní cíl je velikost prsou, pak ale může být implantát zřetelně vidět a rýsovat se ve výstřihu.
Já nikdy výslednou velikost prsou negarantuji, není to ani možné při velké škále různých typů podprsenek.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 2. 7. 2014
Radit velikost implantatu dle výšky a váhy nelze. Od toho slouží konzultace, vysetreni klientky a ev zkouška sizery, aby klientka zhruba viděla, jak budoucí prsa budou vypadat. Dle mého nazoru bych však použila implantaty větší velikosti k dosazeni velikosti B. Hodne stesti dr vraspirova Blanka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 6. 2014
Já bych asi s kolegy nesouhlasil a přeměřil bych si to sám. Avšak vzhledem k tomu co píšete bych se asi domníval, že by to do béčkového košíku chtělo asi o hodně víc. Musím však tu klientku vidět, abych solidně zodpověděl na takovouto otázku.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 30. 6. 2014
Dobrý den, souhlasím s paní doktorkou, také bych přidal na velikosti implantátů.
dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 30. 6. 2014
Je to věc názoru, já osobně bych přidala tak 260 - 300 ml.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 3. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2022
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi