Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výběr implantátu - Mentor x Nagor x Polytech

Any
Any
10. 1. 2017 · Poslední odpověď: 7. 12. 2017

Dobrý den, při plánované augmentaci si mohu vybrat z těchto tří značek - Mentor, Nagor, Polytech. Nejde mi o cenu, ale o kvalitu. Pokud nějakou značku upřednostňujete, z jakého důvodu prosím ? Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 11. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, mam téměř 20leté zkušenosti s implantáty Nagor. Několikaleté zkušenosti s impl.Polytech, Mentor. Stran texturace, navíc pro anatom.impl.velmi podstatná vlastnost, Mentory nedoporučuji. Stran možného rizika deformace kulatých, také ne. Stěny dutiny se neslepí s pouzdrem implantatu, takže implantát je v dutině volný,může se pohybovat, rotovat,přetáčet se. Ty ostatni adheruji, pokud jejich hmotnost není více jak 550g. Pak je zatížení na 1cm čtvrteční vysoké a implantát se velmi často pri namáhání postupně odlepi se všemi důsledky. Stran kvality a vlastností celkových určitě doporučuji oba ostatní. Stran garance, Nagor, strany ceny Nagor, stran kvality,jak uvádím výše, oba zbývající, polytech je ale dražší. Oba typy používáme . Nejsem žádným způsobem finančně zainteresován na jakémkoliv z onech dvou značek.. Osobně bych dal přednost Nagorum, vzhledem ke zkušenostem, které s nimi mám. Dr.Hrbatý
Klinika GiSant, Karlovy Vary.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 1. 2017
Já vybírám implantáty podle toho jak se mi dobře dávají (strkám je dovnitř z minimálního otvoru v podpaždí "bezjizvé" zvětšení prsů) a cena a pověst je pro mne vedlejší. Záleží na povrchu a obsahu silikonu, tvaru implantátu a také hodně dodejci materiálu, kterého musím mít po ruce a musí být spolehlivý. Já si historii Vámi udaných značek pamatuji od začátku zvětšování implantátů u nás. Všechny jsou maximální kvality. Každý z nás hledí na výše uvedené aspekty a já nechci preferovat jednu či druhou firmu mám se všemi ty nejlepší zkušenosti...
Určitě se obraťte s provedením augmentace ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Prostějov . 11. 1. 2017
Dobrý den!

Pokud chcete mít ještě další soubor značek, tak ke jmenovaným lze ještě doplnit Ariony francouzské a já teď velice dobře u klientek vnímám implantáty tzv. ergonomické Motivy.
Hodně štěstí. Dala bych na operatéra ten si stojí za kvalitou i vlastnostmi implantátů.
A ještě prsní implantáty s nejnižší hmotností B-LITE, do ČR přicházejí.
Premium
Praha . 11. 1. 2017
Dobrý den, dejte na doporučení vašeho operatéra, je důležité, aby s danými implantáty pracoval a měl s nimi zkušenosti. Všechny jmenované značky jsou certifikované a kvalitní, můj názor a preference je následující : 1.Polytech, 2.Nagor, 3. Mentor
S pozdravem
MUDr. Pavel Hlava
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 11. 1. 2017
Dobrý den,
všechny zmiňované implantáty jsou kvalitní. Liší se cenou, povrchem, velikostmi apod., ale v rukou zkušeného plastického chirurga udělají všechny implantáty stejně dobrou službu. Stejně jako se dostanete autem z Prahy do Brna v Mercedesu, BMW nebo v Superbu :-) Všechny implantáty mají certifikaci, všechny jsou běžně užívané. Používám všechny typy, nejvíce asi Mentory, které mají nejširší spektrum profilů. Možná bych doporučil volit značku, kterou má Váš operatér nejraději a se kterou má největší zkušenosti.
Zdravím A.F.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 11. 1. 2017
Kvalita implantátů je srovnatelná.
Já osobně preferuji implantáty zn. Polytech, se kterými pracuji ve své praxi od začátku a neměním své zvyklosti.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi