Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyrážka po augmentaci

rovana
8. 6. 2014 · Poslední odpověď: 10. 6. 2014

Dobrý den jsem 5 den po augmentaci prsou a uplně celá jsem se osypala a pořád se škrábu je možná alergie na silikonový implantát?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,

reakce na silikonové prsní implantáty je možná ale extrémně vzácná a není zatím přesně zjištěno, zda se jedná o alergii, nebo o jiný typ reakce organizmu na cizí materiál. Takže souhlasím s kolegy, že se nejspíše bude jednat o alergickou reakci na antibiotika podaná profylakticky během výkonu, dezinfekční roztok, nebo něco jiného v souvislosti s léčbou nebo i mimo ni.

S pozdravem

M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 6. 2014
Dobrý den, s největší pravděpodobností tato alergie bude na antibiotika, kterými byl kryt operační zákrok. Tato alergie odeznívá delší dobu. Rozhodně se nejedná o alergickou reakci na implantáty. Dočasně užívejte antihistaminika, domluvte se se svým praktickým lékařem. Zdravím Dr. Horyna Pavel
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 9. 6. 2014
Alergie na implantát rozhodne ne, myslim , ze je to alergie na Atb nebo jiné léky podávané během anebo po vykonu.zdravi dr vraspirova blanka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 6. 2014
Alergie na silikon je to poslední co bych typoval. Nejspíše to může být na desinficiens, nebo antibiotika podané při výkonu. Zkuste se obrátit na dermatologa - alergologa.

Zdraví Dr. Tomášek *************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 8. 6. 2014
Dobrý den.
Alergie na silikonový implantát rozhodně NE !
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Prasklý implantát v těhotenství

Ilina
Ilina
24. 11. 2019 · Poslední odpověď: 8. 12. 2019

Dobrý den, prosím o radu. Prsní implantáty mám 11 let a před nedávnem mi při SONO zjistili, že mám pravý implantát prasklý. Nyní jsem ale zjistila, že jsem v jiném stavu. Co s tím ? Dá se zákrok provést i v lokální anestezii ? Popř. operaci odložit ?? Děkuji za rady

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 12. 2019
Někdy lze odstranit implantát i v lokální anestesii, ale i ta přináší do těla léky, které mohou ovlivnit graviditu. Kromě toho ektrakce a čistění dutiny - prostoru impúlantátu - žádní velká sláva. Jinými slovy řešit situaci asi až po ukončení hojení. Bohužel všechny estetické operace do kterých klient/ka jde přinášení svá rizika a když takováto smutná (a zárověň radostná situace jako je chtěné těhotenství) nastane, pak se musí nést následky.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Cena reoperace při kontraktuře implantátu

Veronika850492
Veronika850492
27. 11. 2019 · Poslední odpověď: 2. 12. 2019

Dobrý den.Chci se zeptat,jestli se v případě vzniku kapsularni kontraktury platí reoperace stejně jako při augmentaci?Děkuji,Veronika

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 12. 2019
Dobrý den,
cena se odvíjí od mnoha faktorů, je to zcela individuální. Přesnou cenu Vám sdělí až lékař na základě osobní konzultace.
S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Pohyb implantátu 7 let po augmentaci

Andrea880969
Andrea880969
17. 2. 2020 · Poslední odpověď: 25. 2. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné, že se implantát uvolní? Jsem 7 let po augmentaci. Při určitém pohybu je to dost nepříjemné. Děkuji za odpověď

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 2. 2020
Dobrý den,
k pohybu může dojít, obraťte se s tímto problémem na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 6. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi