Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsních implantátů - výměna 3 měsíce po zvětšení

Martina89
Martina89
9. 1. 2017 · Poslední odpověď: 11. 1. 2017

Dobrý den,

před třemi měsíci jsem podstoupila plastickou operaci (agumentaci) prsou. Při osobních setkání na klinice jsem s paní doktorkou konzultovala velikost 2, max. 2,5. Při první pooperační kontrole mi byla sdělena velikost 325 ml. Jelikož jsem drobnější postavy (55kg), prsa jsou na mě velmi dominantní, což mi nevyhovuje. V tuto chvíli však nevím, zda nebyla chyba na mé straně, že jsem se nedotázala na velikost v ml. Mohu se zeptat jaká velikost odpovídá 325 ml.?

Apelovala jsem na můj osobní pocit - chtěla jsem větší poprsí, avšak nikoli nápadná pro okolí.

Mohu se zeptat - jaká je možnost podstoupit 3 měsíce po operaci zmenšení prsou z velikosti 325 na cca 240 ml? Jaká jsou rizika. Je zapotřebí i modelace?

Moc Vám děkuji za odpověď. Martina

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Především bych počkal tak do půl roku od operace kdy se prsa vykreslí. Dále bych rád podotkl, že nikdy nelze předem přesně odhadnout uspokojení klientky. Pravda je že implantáty 325 cc jsou už u průměrné ženy výrazná velikost a vy jste si měli tuto velikost zjistit, či odhadnout vnějším sizerem (měření fantomem velikosti prsů).
Implantáty lze kdykoliv vyměnit operativně za menší. Plastika se dělat nemusí, otázka je, kdo to zaplatí. Máte-li dobře napsaný informovaný souhlas, pak bude platba reoperace na Vás, protože Vám dopředu vždy lékař musí říci, že je vše věcí odhadu a ne přesných mír, je to vždy tak trochu metoda pokusů a omylů. To je medicína. Za dvacet let jsem měl jedinou "opačnou" reklamaci, tedy, že se klientce prsa zdála moc veliká a nechala si je ode mne vyměnit. Je to vzácná komplikace.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 1. 2017
Dobrý den, operace se provádí tehdy, pokud je k ní důvod. Výměna impalntátu za větší je jistě lépe provést pozdějí, až kůže povolí a větší implantát se do prsu lépe vejde. Ale opačná situace je zcela odlišná. Čím déle tam větší implantát bude, tím více kůže prsu povolí a po zmenšení menším implantátem může být jaksi navíc a prso bude ochablé a pokleslé a jistě nelze vyloučit ani modelaci s následnými jizvami.
dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 10. 1. 2017
Dobrý den, objem mi nic neřekne. Je to silně zavádějící info. Potřeba je znát rozměry hrudniku, resp.rozměr vašich prsů i stupeň jejich prověšení. Teoreticky lze udělat mnohé,ale ne vše. Nejdůležitější je mit, jak uvádím výše, veškeré potřebné informace. Dle takto získaných hodnot se dá téměř úplně přesně vybrat tu správnou velikost i tvar implantátů. Pokud budete mit zájem,zašlete mi mailem na kliniku údaje o Vašich implantátech,najdete je v pasu od implantátů, podle nich se dá zjistit možnost uskutečnit Vase přání. Zdravim, dr.Hrbaty, klinika GiSant, Karlovy Vary
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 10. 1. 2017
Dobrý den,
jaká je velikost 325 bez znalosti stavu prsů před operací nelze odpovědět. Výsledná velikost j daná velikostí implantátu a k tomu se připočtě velikost prsů před operací. Takže stejný implantát vytvoří jiné prso vpodstatě u každé ženy, pokud nemají stejná prsa. Pokud chcete vyměnit za měnší, mělo by se to provést co nejdříve, dokud nedojde v ...vytažení... prsu implantátem po operaci. A po výměně za menší zcela jistě bude prso volnější. Není to složité, pouze s ze stejné jizvy vymění jeden implantát za jiný. Zda bude třeba modelace také lze říci pouze po vyšetření. To již je operace složitější a zatíží prsa jizvami.
dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Modelace prsou s větším implantátem (450 - 500 ml)

ala773867
ala773867
23. 1. 2019 · Poslední odpověď: 24. 1. 2019

Ahoj, po dvou dětech mám teda spíš nemám prsa, jsou to takové prázdné pytlíčky, byla mi doporučena modelace se zvětšením, bohužel ale nevím o nikom, kdo by při současné modelaci dal více jak 300ml (450-500), doporučíte mi někoho?

Díky, Ála

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 1. 2019
Dobrý den,
souhlasím s kolegy. Doporučil bych pro srovnání zajít na osobní konzultaci i k jiným lékařům ať získáte více informací a kompletní představu o výsledném efektu.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2013
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 1. 2016
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 7. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Zmenšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 11. 2019
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 6. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi