Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velké prsní dvorce

Uzivatel
17. 5. 2008 · Poslední odpověď: 26. 7. 2008

Dobrý den, je mi 25 let a uvažuji o operaci na zmenšení prsních dvorců. Vím, že tento zákrok je standardním výkonem. Obávám se však příliš velkých a viditelných jizev či znecitlivění bradavek a dvorců - je toto riziko spojené s danou operací? Je možné, že se vlivem zvětšení prsů v těhotenství zvětší i jizvy okolo dvorce? Mám velikost 75C, těhotenství momentálně neplánuji (do 3 let).Jaké období na tento zákrok doporučujete - na podzim, po létě? dle mých informací stojí daná operace cca 10.000 Kč, je tomu tak? Předem děkuji za odpovědi!

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 18. 5. 2008
Dobrý den. Velikost jizev se dopředu nedá odhadnout. Hojení v této krajině však probíhá v naprosté většině velmi dobře. Změna citlivosti dvorců možná je. Dosud si však žádná moje pacientka nestěžovala, že by změna byla trvalá. Cena v lokální anestezii je 6 5OO Kč. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2023
Modelace prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2020
Gynekomastie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2015
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2021
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 3. 2009
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 8. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi