Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozpuštění nevydařené aplikace kys. hyal.

eatze
2. 5. 2021 · Poslední odpověď: 4. 5. 2021

Dobrý den, v únoru jsem podstoupila apliakci kyselinou hyaluronovou (1ml). Většinu mám v horním rtu ( pouze jedna kapička se prý dávala do dolního). Natekla mi poté jen jedna strana rtu (trvalo to minimálně 10 dnů ). Po zmizení otoku rty vypadají jakobych na žádném zákroku nikdy nebyla. Chtěla bych se zeptat, zda má cenu zkusit to znovu. Pokud ano zda bude třeba kyselinu rozpustit. ( když sáhnu na ret tak tam výplň cítím, ale vidět už bohužel není). Jde tedy o špatně aplikovanou kyselinu nebo čem by mohl být problém. Předem děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Estetic Medicine Clinic
Žádné recenze
Znojmo . 4. 5. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den , rozpouštět kyselinu nemusíte , bohužel někdy po první aplikace pacient po měsíce bude mít pocit že vidět to už není , protože kyselina se sedne , ale když prohmatáte Horní ret materiál tam bude.
Hezký den
Dr. Hatem Sanalla
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 4. 5. 2021
Dobrý den,
souhlasím, kyselinu hyaluronovou není potřeba rozpouštět.

S pozdravem
MUDr. Jana Paduchová
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Jakou trvalou plastikou rtu zmenšit úsměv?

LenkaM22
LenkaM22
30. 1. 2017 · Poslední odpověď: 1. 3. 2017

Krásný den. Mám nesouměrný horní ret a výrazné přední zuby. Vzdálenost mezi nosem a horní linií rtu je dle mě normální. Přála bych si trvalé zvětšení horního rtu směrem dolů, aby se zuby více překryly. Je to možné? Napadá mě například vložení silikonového implantátu. Nebo zmírnění šířky úsměvu. Ale možná je to nemožné. Vkládám fotky. Děkuji za názory. L.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
30. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, myslím ,že nemáte nesouměrné rty ale chrup. Střední čára obličeje prochází pravým horním řezákem. Vaše rty se mi zdají dobře modelované a zvětšování bych pokládala za zbytečné. Zaměřila bych se spíše na vylepšení chrupu.
MUDr.J.Kačírková medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi