Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

8. 9. 2020 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou, MUDr. Chorvát

Stojí to za to
Průměrná cena: 7.500 Kč
96321
89861
89862
89859
89860
89857
89858
+2

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...

Na základě všech možných spokojených klientek a ještě krásnějších výsledků jsem se rozhodla tento zákrok podstoupit. Nebudu lhát, bolelo mě to, slzičky taky byly! Ale opět můžu říct, stálo mi to za to. Měla jsem horní ret o dost užší něž spodní, je to spíš takovej ten zbytečnej mindrák nebo toužebné přání: já bych to chtěla, tohle se mi líbí,, Co si budem, my holky snad nikdy nebudeme spokojené 😀

Nejdřív proběhne znecitlivění/umrtvení rtů takovou mastí nebo pastou (rozhodně žádná dobrůtka) a pak dojde na samotný zákrok. Někdo trpí na hematomy, já jsem tento případ. Mám 5. den po aplikaci a ještě se mi vstřebává jedna malá modřinka.

Nebýt asi mého doktora, nešla bych na to, je to takovej už znak důvěry, kdy vím co od něj čekat. Každá může práci jeho rukou jen chválit, jeho přístup a další jiné kvality. Já oceňuji i jeho smysl pro humor, trpělivost a obrovské charisma! To mi totiž pomohlo i ty bolístky překonat! Takže za mě, možná už opakovaně, jste skvělej a těším se zas na další návštěvu! :) MUDr. Martin Chorvát

5

Komentářů (5)

4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Děkuji!
Odpovědět
Neměla byste, moc prosím , fotku před?
Odpovědět
To je tak na rychlo co jsem projela galerii, mela jsem fakt úzký horní ret. Vyplňovaly se mi oba, ale horní o trochu více aby byl vyraznejsi :)

Foto v galerii
Odpovědět
Moc děkuji.. Tak to je super zmena:)
Odpovědět
Luci změna vypadá krásně a i když jste byla krásná i předtím, tak rtíkům to určitě prospělo a zůstal přirozený efekt 👍. Modřinek jste měla dost, to já snad jen jednu a nebolelo to vůbec. Víte jaký typ kyseliny hyaluronové pan doktor použil? Nebo spíše značku?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.