Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou, MUDr. Chorvát

Jsem po zákroku Stojí to za to
lucileit922497
lucileit922497
Vytvořeno: 8. 9. 2020 · Aktualizováno: 25. 2. 2021

O lékaři

MUDr. Martin Chorvát
MUDr. Martin Chorvát 3 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Na základě všech možných spokojených klientek a ještě krásnějších výsledků jsem se rozhodla tento zákrok podstoupit. Nebudu lhát, bolelo mě to, slzičky taky byly! Ale opět můžu říct, stálo mi to za to. Měla jsem horní ret o dost užší něž spodní, je to spíš takovej ten zbytečnej mindrák nebo toužebné přání: já bych to chtěla, tohle se mi líbí,, Co si budem, my holky snad nikdy nebudeme spokojené 😀

Nejdřív proběhne znecitlivění/umrtvení rtů takovou mastí nebo pastou (rozhodně žádná dobrůtka) a pak dojde na samotný zákrok. Někdo trpí na hematomy, já jsem tento případ. Mám 5. den po aplikaci a ještě se mi vstřebává jedna malá modřinka.

Nebýt asi mého doktora, nešla bych na to, je to takovej už znak důvěry, kdy vím co od něj čekat. Každá může práci jeho rukou jen chválit, jeho přístup a další jiné kvality. Já oceňuji i jeho smysl pro humor, trpělivost a obrovské charisma! To mi totiž pomohlo i ty bolístky překonat! Takže za mě, možná už opakovaně, jste skvělej a těším se zas na další návštěvu! :) MUDr. Martin Chorvát

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

monikabuday

· Ostrava

· 25. 2. 2021

Luci změna vypadá krásně a i když jste byla krásná i předtím, tak rtíkům to určitě prospělo a zůstal přirozený efekt 👍. Modřinek jste měla dost, to já snad jen jednu a nebolelo to vůbec. Víte jaký typ kyseliny hyaluronové pan doktor použil? Nebo spíše značku?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.