MUDr. Lubomír Raška

MUDr. Lubomír Raška

Žádné recenze
Ohodnotit
Velká 17, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Lubomír Raška
MUDr. Lubomír Raška
Žádné recenze

Informace

MUDr. Lubomír Raška chirurg působící v obci Ostrava je plastický chirurg s bohatou praxí v celém spektru výkonů plastické a estetické chirurgie. Vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci kde začal roku 1977. Studium úspěšně zakončil promocí v roce 1983. Má atestaci v oboru plastická chirurgie a pár let nato si udělal i atestace z plastické chirurgie. Roku 1983 až 1986 pracoval v NsP Kadaň na chirurgickém oddělení. Poté má praxi z NsP Třinec odděleni plastické chirurgie. Aby stále zlepšoval svou praxi pracoval na mnoho pracovištích. Pro lepší kvalitu navštěvuje různé konference nejen u nás. Rád používá při zákrocích jak osvěcené postupy tak novinky, které pomůžou vyřešit problémy pacientů. Důležitým mezníkem jeho kariery bylo použití tuku k augmentaci prsou. To poprvé provedl roku 1999 a dva roky na to využil tento tuk i na implantáty hýždí. Má zkušenosti více jak 20 let. V současnosti je zakladatelem plastické chirurgie pod registrovaným názvem GILOT SOLUTION s.r.o., kterou provozuje.

MUDr. Lubomír Raška se specializuje v plastické chirurgii hlavně na liposukci, permanentní make-up, prsní implantáty a modelaci prsou. Dále se zaměřuje na odstranění vrásek, face-lift, obřízku, korekci jizev a botox. Operuje nosy, vyhlazuje vrásky a provádí i operace břicha.

MUDr. RAŠKA LUBOMÍR pracuje v privátní chirurgické klinice GILOT SOLUTION s.r.o. . Tato klinika má specializaci na operace z oblasti plastické a estetické chirurgie. Toto centrum je moderní pracoviště, kde se provádí veškeré chirurgické zákroky tou nejvhodnější metodou. Samozřejmostí je zde perfektní přístrojové zařízení. Velice zkušený personál zajistí, aby vaše operace proběhly perfektně, jak technicky tak odborně. A to zaručují jak u operací místních či s celkovou anestologií.

GILOT SOLUTION najdete na sokolské třídě 81/2587 v Ostravě. Veškeré dotazy volejte na telefonní číško +420 596 138 581. Je zde vybudován bezbariérový přístup a možnost parkovaní. Veřejnou dopravou je nejlépe dojet na zastávku Nová radnice. Ordinační hodiny jsou od pondělí do čtvrtku od 8.00 do 15.00 a v pátek od 8.00 do 12.00.

Lubomír Raška je členem společnosti plastické chirurgie a estetické chirurgie. Dále také patří do sdružení International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery a International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Obrázky (2)

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.