Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kulička ve rtu po výplni kys. hyal., která nejde rozpustit

Veroniccaa
18. 4. 2021 · Poslední odpověď: 21. 8. 2021

Dobrý den, nechala jsem si v lednu zvětšit rty kys. hyaluronovou. Už od počátku aplikace jsem lehce cítila kuličku ve rtech, nic extremního, ale když mi rty splaskly, a občas když se vysuší, kulička vyleze a jde vidět. Nevím společně s paní doktorkou co se stalo, ale kulička nejde rozpustit, byla jsem už 3x na rozpuštění a teče jen krev a stále nic, spíše se rozpustilo okolí. Byla jsem i na dopich, kdy kulička opět zalezla, ale jak rty splaskly, opět byla viditelná. Na mých předchozích přirozených rtech žádná kulička vidět nikdy nebyla. Jaký máte na to názor? Začínám uvažovat, že to bude chtít chirurgický zákrok 😞 Fotku přikládám s lehkým hematomem okolo po posledním rozpuštění.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,

pokud je kulička na pohmat tuhá a lehce bolestivá pak se nejspíše jedná o tzv. granulou, tedy něco jako jizevnatá tkáň. U výplní se to někdy stane. Řešení není složité, nicméně vyžaduje malý chirurgický zákrok - odstranění. Jizva bude zcela neznatelná a ani tvar nebo plnost rtu se po zahojení nezmění.

S pozdravem

Martin Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Hana Šulcová MBA
Praha . 14. 7. 2021
Dobrý den, velmi pravděpodobně při zákroku došlo k prasknutí cévky, popřípadě významnějšímu hematomu, ev se vytvořit tzv serom.
Nevím, jak je to viditelné, jak to vnímáte, dle popisu asi dost, zkuste tedy konzultaci na chirurgii, spíše plastické.
Šulcová, DermaEsthetic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 9. 2019
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 7. 2023
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 7. 2023
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 8. 2023
Profiloplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi