Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrné "křivé" rty

Simi00
30. 7. 2023 · Poslední odpověď: 4. 8. 2023

Dobrý den, dlouho mě trápí mé nesouměrné/křivé rty. Nikdy jsem je neměla úplně pravidelné, ale řekla bych, že se jejich vzhled zhoršil cca před 3 lety, kdy jsem měla po jednom úrazu docela ošklivě rozkouslý ret a po zahojení mám i nyní ret na té straně (viz. foto červená šipka) takový "zvětšený". Na tom místě mám takové dvě mini bouličky/jizvičky, ale není to nějak extra viditelné (viz. foto ze strany). Celkově mě křivost rtů dost trápí a strašně nerada se kvůli tomu kdekoliv fotím. Chtěla bych se zeptat, zda by se s tím teoreticky dalo něco dělat? Nebyla jsem si jistá, kam dotaz zařadit, rty nechci zvětšovat, spíše mě zajímá, jestli se to dá nějakým zákrokem nějak upravit, aby nebyly takové "křivé". Předem děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Plzeň . 4. 8. 2023
Dobrý den,
samozřejmě je potřeba nejprve vidět, jak to vypadá a pak se dá rozhodnout, jak to případně řešit. Domluvte si konzultaci s vybraným lékařem a uvidíte, co Vám poradí. Na základě popisu se toho moc poznat nedá...
Premium
Dobrý den, je to jizva, asi je to místo pevnější... dala by se tam zkusit dát výplň, určitě by to pomohlo aspoň trochu. S pozdravem Tým Body
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 1. 8. 2023
Dobrý den,
pokud by se toto místo vyřízlo a sešilo, vznikne jizva, pak záleží na hojení, mohla by být jizva i výraznější, než nyní.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 12. 2009
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2017
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2007
Abdominoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 7. 2012
Zvětšení rtů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 5. 2007
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 12. 2009
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 11. 2019
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 4. 2008
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi