Exilis®

Jediné zařízení na trhu kombinující účinky ultrazvukové a radiofrekvenční energie
celulitida, pomerančová kůže, dolíčky, nadbytečný tuk, lokální tuk
Ošetření přístrojem Exilis®

Ošetření přístrojem Exilis®

Jedná se o revoluční patentovanou technologii CRT (Collagen Refill Technology) neboli „technologii doplňování kolagenu“. Pomocí obličejového aplikátoru přístroje Exilis, který je zároveň velmi oblíbeným přístrojem pro bezbolestnou liposukci, se na ošetřovanou oblast působí duální (dvojí) energií a to mechanickým vlněním (ultrazvuk) a tepelnou energií (radiofrekvence).

Působení této dvojí energie rozruší kolagenová vlákna pokožky a vzápětí po proceduře dochází ke zvýšení metabolické aktivity fibroblastů (buněk tvořících kolagen). Kůže je tak doplňována novým kolagenem.

Výsledky ošetření:

  • téměř úplné odstranění jemných povrchových vrásek a linek (okolí očí, úst)
  • změlčení hlubších vrásek (nosoretní rýhy, mimické vrásky na čele)
  • zpevnění pokožky a zlepšení prokrvení (ideální pro unavenou, povadlou pleť kuřáků)
  • vypnutí pokožky tváří, krku, dekoltu a prsou (liftingový efekt)
  • pokožka vypadá mladší a jemnější

Průběh ošetření

Nejprve je pleť odlíčena, poté je nanesen speciální gel a terapeutka jemně krouží aplikátorem po dané oblasti. Klient proceduru vnímá jako příjemnou hřejivou masáž. V závislosti na stupni ochablosti pokožky trvá jedno ošetření celého obličeje zhruba 40-60min. V případě dekoltu, prsou, hřbetů rukou a podbradku rovněž záleží na velikosti dané plochy a stupni povadlosti pokožky. Zlepšení struktury pokožky ve smyslu jejího vypnutí a lepšího prokrvení zaregistrujete již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt je ale doporučováno absolvovat serii 4-5 čtyř sezení (v rozmezí 5-8 dnů) a poté absolvovat dle potřeby tzv. udržovací terapii (jedno ošetření) zhruba po půl roce až roce nebo dle potřeby.

Výhody ošetření

  • Zcela neinvazivní a bezbolestná metoda vhodná pro klientky i klienty bez ohledu na věk či typ pleti.
  • Bezriziková metoda (žádné poškození vrchní vrstvy pokožky, jizvení, nežádoucí pigmentace, granulomy či alergické reakce).
  • Ihned po ošetření se můžete zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení.

Energie působí v hlubších vrstvách pokožky a regeneruje ji zevnitř. Nedochází tedy ke změnám na povrchu pokožky (olupování, mokvání, zarudnutí apod.), proto nejsou potřeba žádné speciální krémy apod., není nutné vyvarovat se slunečnímu záření a je proto možné proceduru absolvovat na rozdíl od např. laserového ošetření v kteroukoliv roční dobu.