Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

Profil - Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

Více o nás

JUVÉDERM™

Obličejové výplně JUVÉDERM™ představují ošetření pomocí injekcí kyseliny hyaluronové, které dokáží tvarovat specifické rysy obličeje a zvýraznit jejich kontury - výsledky mohou přetrvávat až 24 měsíců v závislosti na zvoleném ošetření.

JUVÉDERM™ zvyšuje objem konkrétních částí obličeje, kdy dochází ke zvýraznění křivky lícních kostí, k pozvednutí tváří a definování tvaru rtů.

Obličejové výplně JUVÉDERM™ obsahují lidokain, který během procedury dokáže přispět ke zmírnění diskomfortu. Pro ošetření různých částí obličeje existuje celá řada produktů JUVÉDERM™ a viditelné výsledky lze pozorovat již krátce po ošetření.

Allergan™

Allergan zaujímá globální vůdčí pozici na trhu v oblasti medicínské estetiky.
Díky věrnosti přísnému dodržování výrobních postupů naše společnost již déle než 60 let dodává specializovaným lékařům a jejich pacientům vysoce kvalitní výrobky v oblasti estetiky.

Portfolio společnosti Allergan v oblasti medicínské estetiky zahrnuje široké spektrum produktů, mezi něž patří obličejové výplně, prsní implantáty pro augmentaci a rekostrukční chirurgii a prostředek pro korekci odstávajících ušních boltců.

Naše fotografie

Naši partneři

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Juvéderm 

Bouličky po kyselině hyaluronové

Diana27
Dobrý den,
Měla bych dotaz ohledně výpně rtů kyselinou hyaluronovou. Cca 3 roky podstupuji výpň rtů, mělo by se jednat o výplň Juvederm. Tento rok v dubnu jsem podstoupila další výplň a začala jsem si všímat viditelných bouliček😟. Jedna je jakoby namodralá a po nadzvednutí rtů mám těch nerovnoměrností plno😟. Na rtech ty bouličky jsou vidět. Bohužel lékařka (zda-li vůbec byla), která mi vždy výpň aplikovala absolutně nereaguje a dělá mrtvého brouka. Jak mám prosím takovou situaci řešit - navštívit plastického chirurga, či dermatologa, aby zhodnotil někdo situaci, zda-li se nejedná o granulomy, či o hodně povrchovou aplikaci?? Nebo znáte někoho z K.Varů, kdo by byl schopen toto řešit? Případně pokud by se jednalo o granulom je to nějak nebezpečné? Přikládám foto zavřených rtů a nadzvedlého rtu zevnitř. Moc děkuji za odpověď. Více 

Biologická liposukce podbradku a výplň brady

Mirka
Dobrý den,
chci se zeptat na biologickou liposukci podbradku a výplň brady Revolaxem. Přemýšlím nad tímto zákrokem už delší dobu, mám zapadlejší bradu a tím pádem i viditelnější podbradek není to nic hrozného, ale mě osobně to trápí i když nikdo jiný si toho nevšiml. Chtěla bych vědět, zda se dá těmito zákroky hezky vymodelovat brada a vykonturovat spodní čelist.
Děkuji za odpověď. Více 
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
  • 14 odpovědí
  • 1 Like
Dobré ráno Mirko
Děkujeme za sdílení vašeho dotazu. Já osobně bych tuto kombinaci nedoporučoval. Velmi pěkně můžeme provést vykonturování obličeje pomocí výplní Juvederm a zbavit nežádoucího tuku v obličeji lipolitickými injekcemi, vše bez invazivních procedur bez nutnosti zotavení, anestetik nebo prostojů.
Kdybyste měla zájem o konzultaci, neváhejte mě kontaktovat na info@drberts.com, najdete mě na klinice Altos

Hezký den
Dr. Dr. Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
www.drberts.com
---

Cena za zvětšení velmi úzkých rtů

Simka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi tu někdo doporučil nějakou kliniku v Praze? Chci si nechat vyplnit rty kyselinou hyaluronovou. Už dlouho si to chci nechat udělat jenže chci mít výsledek 100% mám velmi malé rty s celkově mi to ničí dojem proto bych potřebovala radu a pomoc popřípadě cenu zákroku přikládám foto mých rtů a rtů které bych chtěla docílit. Více 
Mediestetik, skupina klinik
  • 295 odpovědí
  • 68 Likes
Dobrý den, můžeme Vám nabídnout naše služby na pobočce v Teplicích nebo v Praze, používáme preparáty Juvéderm, Neauvia a Hyamira. Cena zákroku je od 5500 Kč, kde typu použité výplně. Více o Nás se dočtete v recenzích :-)

S pozdravem Klinika Mediestetik

Dlouhodobá výplň rtů

Gabrielle
  • 1 Like
Dobrý den. Už dvakrát jsem si nechala zvětšit rty, ale výsledek nebyl nikdy příliš viditelný a do čtyř měsíců výplň zmizela. Přála bych si rty podobné jako na fotkách. Znáte doktora který dělá výraznější rty? Také bych ráda výplň která vydrží alespoň 8 měsíců. Více 
MUDr. Ludvika Záhořová
  • 140 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
není problém provést modelaci rtů jako na fotografii; někomu se líbí přirozenější efekt, někdo preferuje hodně viditelný výsledek.Při modelaci rtů (na fotce) , které se Vám líbí, byl použit materiál Juvederm, který má při správné aplikaci rozhodně dlouhodobější efekt než 4 měsíce.Mám s ním výborné zkušenosti, a používám také produkty TEOXANE, které mají vynikající a dlouhodobý efekt (většinou 1 rok, ale i více).
Pokud budete mít zájem, můžete se objednat.
Srdečně Vás zdravím
Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní, Praha 1

Zákroky

Injekční výplně
   Juvéderm®

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Adresy

Adresa
Nádražní 344/23
15000 Praha
Česká republika