Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

  90% spokojeno

 | 65 recenzí pacientů

  90% spokojeno

 | 65 recenzí pacientů

Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

Profil - Juvéderm™ - Allergan CZ, s.r.o.

Více o nás

JUVÉDERM™

Obličejové výplně JUVÉDERM™ představují ošetření pomocí injekcí kyseliny hyaluronové, které dokáží tvarovat specifické rysy obličeje a zvýraznit jejich kontury - výsledky mohou přetrvávat až 24 měsíců v závislosti na zvoleném ošetření.

JUVÉDERM™ zvyšuje objem konkrétních částí obličeje, kdy dochází ke zvýraznění křivky lícních kostí, k pozvednutí tváří a definování tvaru rtů.

Obličejové výplně JUVÉDERM™ obsahují lidokain, který během procedury dokáže přispět ke zmírnění diskomfortu. Pro ošetření různých částí obličeje existuje celá řada produktů JUVÉDERM™ a viditelné výsledky lze pozorovat již krátce po ošetření.

Allergan™

Allergan zaujímá globální vůdčí pozici na trhu v oblasti medicínské estetiky.
Díky věrnosti přísnému dodržování výrobních postupů naše společnost již déle než 60 let dodává specializovaným lékařům a jejich pacientům vysoce kvalitní výrobky v oblasti estetiky.

Portfolio společnosti Allergan v oblasti medicínské estetiky zahrnuje široké spektrum produktů, mezi něž patří obličejové výplně, prsní implantáty pro augmentaci a rekostrukční chirurgii a prostředek pro korekci odstávajících ušních boltců.

Naše fotografie

Naši partneři

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Juvéderm 

Vyřešení kruhů pod očima na vždy

Nina
 • 1 Like
Dobrý den,
chci se zeptat - několik let mě trápí poměrně výrazné kruhy pod očima rudé až tmavě červené barvy, existuje nějaká trvalé, resp. dlouhodobé řešení, jak tento problém odstranit? Několikrát mi byla pod oči aplikována kyselina hyaluronová, ale efekt vždy trval nanejvýš pár dnů, poté se kruhy obnovily v podstatě do původního stavu. Nevím, ale podstupovat další aplikace asi nemá smysl. Nějak to potřebuji vyřešit, dost mi to vadí a ovlivňuje osobní život :( Je nějaká pomoc? Děkuji předem za odpovědi. Více 
nic mě nenapadá
 • 1 odpovědí
Dobrý den, mně se také kyselina hyaluronová (Juvederm) pod očima vstřebává pravidelně během 14 dnů 80% a zbytek do měsíce.. nepomohla ani opakovaná aplikace. Své lékařce jinak věřím. Nevím co je špatně. Drží mi jen ta hutnější ve rtech a i ta ne moc dlouho, rozhodně se to počítá na měsíce a ne rok nebo víc A to myslím po dlouhodobém opakování.... Můžu se zeptat, co může být špatně? Zkoušela jsem i jiné značky a taky špatné. Navíc se výdrž zkracuje, i když lidé píší o opaku (že po letech chodí méně často na doplňování)...mně dříve pár měsíců, poslední 2 -3 aplikace vydržel efekt 14 dnů. Nejsem zdravá, ale nikde jsem nečetla, že v tom případě by to nemělo držet. Kruhy mám fialové (od dětství), ale neměla jsem to v celých, jen v rýze na pomezí kruhu a tváře,aby se zahladil přechod s tváří. Věk 37. Tuk pod očima mám dávno odstraněný kvůli otokům. Otázka zní, jednak proč mi obecně nedrží výplně a ty řidší do oblastí pod očima vůbec a co případně místo nich nebo jak to řešit (trvalou výplň nechci a nemůžu) . A co s fialovými kruhy (prosvítající fialová barva tenkou kůží). Děkuji.

Bouličky po kyselině hyaluronové

Diana27
Dobrý den,
Měla bych dotaz ohledně výpně rtů kyselinou hyaluronovou. Cca 3 roky podstupuji výpň rtů, mělo by se jednat o výplň Juvederm. Tento rok v dubnu jsem podstoupila další výplň a začala jsem si všímat viditelných bouliček?. Jedna je jakoby namodralá a po nadzvednutí rtů mám těch nerovnoměrností plno?. Na rtech ty bouličky jsou vidět. Bohužel lékařka (zda-li vůbec byla), která mi vždy výpň aplikovala absolutně nereaguje a dělá mrtvého brouka. Jak mám prosím takovou situaci řešit - navštívit plastického chirurga, či dermatologa, aby zhodnotil někdo situaci, zda-li se nejedná o granulomy, či o hodně povrchovou aplikaci?? Nebo znáte někoho z K.Varů, kdo by byl schopen toto řešit? Případně pokud by se jednalo o granulom je to nějak nebezpečné? Přikládám foto zavřených rtů a nadzvedlého rtu zevnitř. Moc děkuji za odpověď. Více 

Biologická liposukce podbradku a výplň brady

Mirka
 • 1 Like
Dobrý den,
chci se zeptat na biologickou liposukci podbradku a výplň brady Revolaxem. Přemýšlím nad tímto zákrokem už delší dobu, mám zapadlejší bradu a tím pádem i viditelnější podbradek není to nic hrozného, ale mě osobně to trápí i když nikdo jiný si toho nevšiml. Chtěla bych vědět, zda se dá těmito zákroky hezky vymodelovat brada a vykonturovat spodní čelist.
Děkuji za odpověď. Více 
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
 • 51 odpovědí
 • 7 Likes
Dobré ráno Mirko
Děkujeme za sdílení vašeho dotazu. Já osobně bych tuto kombinaci nedoporučoval. Velmi pěkně můžeme provést vykonturování obličeje pomocí výplní Juvederm a zbavit nežádoucího tuku v obličeji lipolitickými injekcemi, vše bez invazivních procedur bez nutnosti zotavení, anestetik nebo prostojů.
Kdybyste měla zájem o konzultaci, neváhejte mě kontaktovat na info@drberts.com, najdete mě na klinice Altos

Hezký den
Dr. Dr. Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
www.drberts.com
---

Cena za zvětšení velmi úzkých rtů

Simka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi tu někdo doporučil nějakou kliniku v Praze? Chci si nechat vyplnit rty kyselinou hyaluronovou. Už dlouho si to chci nechat udělat jenže chci mít výsledek 100% mám velmi malé rty s celkově mi to ničí dojem proto bych potřebovala radu a pomoc popřípadě cenu zákroku přikládám foto mých rtů a rtů které bych chtěla docílit. Více 
Mediestetik, skupina klinik
 • 296 odpovědí
 • 50 Likes
Dobrý den, můžeme Vám nabídnout naše služby na pobočce v Teplicích nebo v Praze, používáme preparáty Juvéderm, Neauvia a Hyamira. Cena zákroku je od 5500 Kč, kde typu použité výplně. Více o Nás se dočtete v recenzích :-)

S pozdravem Klinika Mediestetik

Dlouhodobá výplň rtů

Gabrielle
 • 1 Like
Dobrý den. Už dvakrát jsem si nechala zvětšit rty, ale výsledek nebyl nikdy příliš viditelný a do čtyř měsíců výplň zmizela. Přála bych si rty podobné jako na fotkách. Znáte doktora který dělá výraznější rty? Také bych ráda výplň která vydrží alespoň 8 měsíců. Více 
MUDr. Ludvika Záhořová
 • 92 odpovědí
 • 28 Likes
Dobrý den,
není problém provést modelaci rtů jako na fotografii; někomu se líbí přirozenější efekt, někdo preferuje hodně viditelný výsledek.Při modelaci rtů (na fotce) , které se Vám líbí, byl použit materiál Juvederm, který má při správné aplikaci rozhodně dlouhodobější efekt než 4 měsíce.Mám s ním výborné zkušenosti, a používám také produkty TEOXANE, které mají vynikající a dlouhodobý efekt (většinou 1 rok, ale i více).
Pokud budete mít zájem, můžete se objednat.
Srdečně Vás zdravím
Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika Na Národní, Praha 1

Zákroky

Injekční výplně
   Juvéderm®

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Adresy

Adresa
Nádražní 344/23
15000 Praha
Česká republika